Nejvýkonnější servery Nejvýkonnější servery
Dlouhodobý vítěz
ve srovnávacích testech výkonu
.

Cloud Disk

Nápověda > Cloud Disk
 • Co je to Cloud Disk a k čemu ho využívat

  Co je to Cloud Disk a k čemu ho využívat

  Zoner Cloud Disk je moderní a neustále dostupná služba, která vám umožní mít svoje data dosažitelná kdekoliv se zrovna nacházíte. S možností mít až 100 Gb Cloud Disk je objem dat, která si můžete „nosit stále s sebou“ naprostým luxusem, jedná se o „externí harddisk“, který nikdy nezapomenete doma. Nastavíte si Cloud Disk do počítače, tabletu nebo chytrého telefonu.

 • Správa a nastavení služby Cloud Disk

  Správa a nastavení služby Cloud Disk

  Je-li služba Cloud Disk již zřízena, je možné ji začít využívat a provést její nastavení, aby vyhovovala Vaším potřebám. Přes webové rozhraní Centrum Administrace je možné dle potřeby zřídit si jednotlivé účty, podsložky, nastavit hesla, zobrazit parametry služby, prohlédnout si fakturaci, nastavit kreditní systém, upravit osobní a další detailní informace.

 • Postup pro připojení na FTP

  Postup pro připojení na FTP

  Je-li služba Cloud Disk již zřízena, je možné ji začít využívat a zpřístupnit si svoje data na jedno z používaných zařízení. Jedním ze základních protokolů je FTP, který je možné si připojit přes různé programy. V návodu si ukážeme napojení na protokol FTP přes program Total Commander. Ukážeme si nadefinovat Nové připojení, Název relace a další potřebné technické nastavení.

 • Poštovní klienti

  Jedním z možných připojení a přístupu dat je napojení na operační systém Windows. V návodech si ukážeme napojení na operační systém Windows 10, Windows 8 a Windows 7. Ukážeme si nadefinovat Nové připojení, Název relace a další potřebné technické nastavení.

 • Postup pro připojení do operačního systému Apple iPhone

  Postup pro připojení do operačního systému Apple iOS a iPadOS

  Je-li služba Cloud Disk již zřízena, je možné ji začít využívat a přes webové rozhraní Centrum administrace si provést veškerá nastavení. Jedním z možných připojení a přístupu dat je napojení na různé operační systémy. V návodu si ukážeme napojení na systém Apple iPhone. Ukážeme si nadefinovat Nové připojení, Název relace a další potřebné technické nastavení.

 • Postup pro připojení do operačního systému Apple macOS

  Postup pro připojení do operačního systému Apple macOS

  Je-li služba Cloud Disk již zřízena, je možné ji začít využívat a přes webové rozhraní Centrum administrace si provést veškerá nastavení. V tomto návodu si ukážeme, jak si nastavit Cloud Disk jako sdílenou síťovou složku na Apple zařízeních se systémem macOS.

 • Postup pro připojení do operačního systému Android

  Postup pro připojení do operačního systému Android

  Je-li služba Cloud Disk již zřízena, je možné ji začít využívat a přes webové rozhraní Centrum administrace si provést veškerá nastavení. Jedním z možných připojení a přístupu dat je napojení na různé operační systémy. V návodu si ukážeme napojení na operační systém Android. Ukážeme si nadefinovat Nové připojení, Název relace a další potřebné technické nastavení.

 • Postup pro připojení do operačního systému Linux

  Postup pro připojení do operačního systému Linux

  Je-li služba Cloud Disk již zřízena, je možné ji začít využívat a přes webové rozhraní Centrum administrace si provést veškerá nastavení. Jedním z možných připojení a přístupu dat je napojení na různé operační systémy. V návodu si ukážeme napojení na operační systém Linux. Ukážeme si nadefinovat Nové připojení, Název relace a další potřebné technické nastavení.