Nejvýkonnější servery Nejvýkonnější servery
Dlouhodobý vítěz
ve srovnávacích testech výkonu

Správa a nastavení služby Cloud Disk

Nápověda > Cloud Disk > Správa a nastavení služby Cloud Disk

Je-li služba Cloud Disk již zřízena, je možné ji začít využívat a provést její nastavení, aby vyhovovala Vaším potřebám.

Přes webové rozhraní Centrum Administrace je možné dle potřeby zřídit si jednotlivé účty, podsložky, nastavit hesla, zobrazit parametry služby, prohlédnout si fakturaci, nastavit kreditní systém, upravit osobní a další detailní informace.

Přihlášení do Centra Administrace

Centrum administrace představuje centrální místo pro velmi jednoduchou správu služby Cloud Disk. Díky webovému rozhraní získáte přístup pro nastavení služeb a bez administrátorské zkušenosti si vše nastavíte jednoduchým a intuitivním způsobem.

Pomocí klientského administračního rozhraní Centrum administrace můžete velmi efektivně a především jednoduše spravovat nejenom službu Cloud Disk, ale i domény, e-mailové schránky a ostatní webhostingové služby. Není nutné se starat o nastavení, zabezpečení, instalaci potřebných komponent - vše je zajištěno zkušenými administrátory. Webová administrace Centrum administrace je využívána tisíci zákazníky hostingových služeb CZECHIA.COM, kteří denně využívají komfortní uživatelskou správu webhostingových služeb.

Web pro přihlášení: https://admin.czechia.com/
Jméno: (bylo zasláno na kontaktní email při zřízení služby/účtu)
Heslo: (bylo zasláno na kontaktní email při zřízení služby/účtu)

Ztratili jste přihlašovací údaje? https://admin.czechia.com/Domain/LostCredentials