Zákaznické reference

Produkty ZonerCloudu využívají stovky zákazníků od jednotlivců až po velké společnosti nejen v České republice. Níže uvádíme výběr referencí společností z našich realizovaných zakázkových implementací cloudových služeb.

"Webové a virtuální servery hostujeme na serverech CZECHIA již více než 20 let. Tento čas prověřil služby, které nám náš partner poskytuje. Mohu konstatovat, že pracovníci technické podpory nám vždy vyšli vstříc při řešení vzniklých problémů nebo individuálním nastavením požadovaných služeb."

Jan Kopecký
ředitel společnosti

"Virtuální servery společnosti Zoner využíváme již více než 3 roky. Při konfigurace serverů a služeb, jsme se setkali s velmi vstřícným a rychlým jednáním. Při potřebě odstávky serverů, bylo vždy možné nalézt vhodný nám vyhovující večerní termín. Rychlost reakcí zákaznické podpory nám přišla vždy dostatečná."

Pavel Cacek
senior programátor

"S veškerými službami společnosti Zoner souvisejícími s provozováním a správou našich serverů jsme několik let velmi spokojeni. Již dlouhodobě víme, že se na ně lze stoprocentně spolehnout."

Jan Zít
aplikační inženýr

"Chtěla bych poděkovat společnosti Zoner za výborné a bezproblémové poskytování služeb v souvislosti s registrací domén a hostováním našich 8 webů a také vyjádřit svou maximální spokojenost s profesionální přístupem k našim požadavkům. Řešení nastalých potíží je vždy velmi rychlé a vstřícné. Dovedou naší společnosti nabídnout v předstihu další možnosti, které zpravidla předvídají naše budoucí potřeby. Máme v Zoneru spolehlivého dodavatele."

Mgr. Blanka Coufalová
marketing

"Se společností ZONER software spolupracujeme již dlouhodobě a využíváme řadu jejich služeb. Mimo jiné vyučujeme kurzy Zoner Photo Studio. Spolupráce nás těší nejen z důvodu uživatelsky příjemného programu, ale také díky skvělé komunikaci a spolehlivosti týmu Zoner."

Lucie Špinková
manažerka fotografických kurzů

"Musíme využívat mnoho podobných služeb, ale preferujeme vždy Zoner. Odlišuje je totiž jejich podpora a úžasný zákaznický přístup. Řešení požadavků i problémů je vždy neuvěřitelně vstřícné a rychlé."

Pavel Kučera
technický ředitel