Nejvýkonnější servery Nejvýkonnější servery
Dlouhodobý vítěz
ve srovnávacích testech výkonu

Zákaznické reference

Naše produkty využívají tisíce spokojených zákazníků od jednotlivců až po velké společnosti

"Webové a virtuální servery hostujeme na serverech CZECHIA již více než 20 let. Tento čas prověřil služby, které nám náš partner poskytuje. Mohu konstatovat, že pracovníci technické podpory nám vždy vyšli vstříc při řešení vzniklých problémů nebo individuálním nastavením požadovaných služeb."

Jan Kopecký
ředitel společnosti

"Virtuální servery společnosti Zoner využíváme již více než 3 roky. Při konfiguraci serverů a služeb, jsme se setkali s velmi vstřícným a rychlým jednáním. Při potřebě odstávky serverů, bylo vždy možné nalézt vhodný nám vyhovující večerní termín. Rychlost reakcí zákaznické podpory nám přišla vždy dostatečná."

Pavel Cacek
senior programátor

"S veškerými službami společnosti Zoner souvisejícími s provozováním a správou našich serverů jsme několik let velmi spokojeni. Již dlouhodobě víme, že se na ně lze stoprocentně spolehnout."

Jan Zít
aplikační inženýr

"Chtěla bych poděkovat společnosti Zoner za výborné a bezproblémové poskytování služeb v souvislosti s registrací domén a hostováním našich 8 webů a také vyjádřit svou maximální spokojenost s profesionální přístupem k našim požadavkům. Řešení nastalých potíží je vždy velmi rychlé a vstřícné. Dovedou naší společnosti nabídnout v předstihu další možnosti, které zpravidla předvídají naše budoucí potřeby. Máme v Zoneru spolehlivého dodavatele."

Mgr. Blanka Coufalová
marketing

"Zoner je s naší společností od jejího vzniku. Stále u nich sleduji progres, a snad si ani nepamatuji, kdy by byl nějaký výpadek služeb. Velice si cením lidského přístupu a toho, že veškeré potíže se s nimi dají snadno a rychle vyřešit a vždy se nám snaží vyjít vstříc i s nestandardními požadavky."

Tomáš Gbelec
vedoucí IT oddělení

"Se společností ZONER a.s. spolupracujeme již dlouhodobě a využíváme řadu jejich služeb. Mimo jiné vyučujeme kurzy Zoner Photo Studio. Spolupráce nás těší nejen z důvodu uživatelsky příjemného programu, ale také díky skvělé komunikaci a spolehlivosti týmu Zoner."

Lucie Špinková
manažerka fotografických kurzů

"S firmou Zoner spolupracuji více než 10 let. Služby jsou dostupné k plné spokojenosti. Případné výpadky jsou řešeny rychle, je jich velmi málo. Je to jedna z mála SW firem, se kterými spolupracuji, o které mohu říci, že takto by to mělo fungovat."

Patzelt Frederik
jednatel společnosti

"Se službami projektu ZonerCloud jsme velice spokojeni. Díky výkonným serverům naše služby běží stabilně. Kombinujeme Linuxí server pro běh e-shopu a Windowsí server pro běh terminálového účetního programu. Umožnilo nám to propojit e-shop s účetním programem a naši pracovníci tak mohou z různých lokalit (kancelář, sklad, výdejní místo a další) rychle odbavit naše zákazníky."

Martin Ondra
grafik

"U společnosti Zoner jsme spokojeným klientem již více než 15 let. Musím vyzdvihnout rychlý permanentně dostupný helpdesk, což bývá to nejdůležitější v případě problémů. Dále služby, které jinde nejsou samozřejmostí, jako například SSL certifikáty, zálohy na FTP, snadná správa domén díky tomu, že firma patří přímo mezi registrátory."

David Šimon
webmaster

"U společnosti ZONER a.s. máme umístěny prezentace a projekty našich zákazníků i naše vlastní služby již více než 15 let. Za tu dobu velmi oceňujeme spolehlivost služeb, jejich dostupnost i řešení případných kritických situací. Jsme velmi spokojeni s osobním přístupem administrátorů našich serverů, kteří nám vždy vyjdou vstříc a zařídí, co je třeba. A to nejen kvalitně technicky, ale také velmi rychle. Důležité je pro nás automatické zálohování všech dat, nejednou jsme využili záchranu ze zálohy, pokud si náš zákazník například omylem smazal něco z e-shopu. Služby společnosti mohu jen doporučit a děkuji za výbornou spolupráci."

Miloš Kotek
jednatel společnosti

"S hostingem u Zoneru jsem maximálně spokojen. Řeším e-commerce aplikace, kde je dostupnost prioritou a s hostingovým řešením Zoneru nikdy nebyl problém - jede prakticky bez výpadku a konektivita do ČR i k našim nejbližším sousedům je parádní. Administrace serverů probíhá vždy téměř okamžitě – potřebuji-li nainstalovat nějakou novou komponentu nebo novou verzi OS nebo SQL serveru, vždy mi pánové na podpoře vyjdou vstříc, vše naplánují a vše proběhne na první dobrou. Pokud nastane jakákoliv komplikace, vždy ochotně poradí. S webovou administrací mám také ty nejlepší zkušenosti, nové rozhraní je intuitivní a spoustu úkolů, se kterými jsme se dříve obracel na podporu, si mohu nyní zařídit sám."

Pavel Kramný
jednatel společnosti

"Webové projekty hostujeme u společnosti Zoner více jak 10 let. Za tuto dobu jsme si ověřili, že se na kvalitu služeb Zoneru můžeme spolehnout. Zákaznická podpora reaguje dostatečně rychle, rychlost a spolehlivost serverů je vždy vyhovující. Díky Zoneru se o serverhosting nemusíme vůbec starat, dělají to za nás."

Milan Soljak
prokurista

"Se společností Zoner spolupracujeme již téměř 20 let a zažili jsme spolu mnoho situací k vyřešení. Nabízené služby jsou dobře navržené a velmi spolehlivé. A i když každý den Slunce nesvítí, tým Zoneru se k problémům vždy postavil čelem a nenechal nás na holičkách."

Dominik Debef
spolumajitel společnosti

"Se společností Zoner spolupracujeme téměř deset let a je nám dobrým partnerem při realizaci našich projektů. 24/7 podpora nikdy nezklamala a velmi promptně řešila veškeré požadavky a problémy, kterých ale nebylo mnoho. Vždy jsme dostali kvalitní doporučení na technické řešení pro spolehlivý běh webových aplikací a eshopů."

Lukáš Wellendorf
jednatel společnosti

"V době, kdy nám začalo přibývat velké množství zákazníků, jsme hledali nového a schopnějšího partnera pro serverhosting a registraci domén. A jsme velmi rádi, že jsme si vybrali právě ZONER. Stabilita, rychlost a bezpečnost jsou pro nás klíčové parametry. ZONER je určitě jedním z pilířů, který nám pomáhá neustále růst."

Martin Lejsek
jednatel společnosti

"Stabilita a rychlá odezva jsou pro náš e-shop prioritní, díky ZonerCloudu jsme se za poslední roky nesetkali s výraznějším problémem. Aktualizace serveru probíhají automaticky, máte k dispozici přehledné administrační rozhraní pro vytváření domén, databází nebo FTP přístupů atd., jiného poskytovatele bych momentálně nedoporučil."

Martin Huněk
jednatel společnosti

"Musíme využívat mnoho podobných služeb, ale preferujeme vždy Zoner. Odlišuje je totiž jejich podpora a úžasný zákaznický přístup. Řešení požadavků i problémů je vždy neuvěřitelně vstřícné a rychlé."

Pavel Kučera
technický ředitel

"Se ZONER a.s. spolupracujeme už 20 let k naprosté spokojenosti. Využíváme managed server hosting, takže vím, že se můžu spolehnout na pomoc při potřebě jakékoliv změny. Řešení jsou zpravidla tentýž nebo druhý den a spolehlivost serverů skvělá. Mohu jen doporučit."

Miloš Kastner
ředitel společnosti

"Naše servery, s weby našich klientů, hostujeme u Zoneru bez jakýchkoliv problémů přes 17 let a vše šlape jak má. S administrátory datacentra se vidíme nejčastěji při upgradech nebo obměnách našich serverů. Jsou příjemní, vstřícní a k dispozici i v nestandardní hodiny, kdy zásahy na našich strojích většinou provádíme. Spolupráce je za celou dobu na jedničku."

Richard Machát
jednatel společnosti

"U Zoneru hostujeme naše servery a servery našich zákazníků od roku 1998. Přestože jsme z Hradce Králové a naše servery jsou u Zoneru k Brně, nikdy jsme ani na chvilku neuvažovali s přesunem "někam blíž", neboť kvalita služeb a kvalifikovaný personál Zoneru nám dávají záruku, že je o naše data a servery dobře postaráno."

Robert Houser
jednatel společnosti

"Naše četné portály a služby běží pod správou společnosti Zoner již řadu let a po celou dobu bez sebemenších problémů. Profesionalita, ochota, preciznost a rychlá odezva jsou kvality pracovníků Zoner, na které jsme se vždy mohli spolehnout."

Jiří Tulka
ředitel společnosti

"Služba ZonerCloud je upřímně to nejlepší, co nás mohlo potkat. Váš hosting používáme od r. 2014 pro náš projekt práce.tips. Vzájemná spolupráce byla vždy na jedničku. Nemám absolutně co vytknout, naprosto skvělá zákaznická podpora, spolehlivost a kvalita. Již několikrát jste ukázali svou profesionalitu při řešení mých problémů. Je vidět, že když je kvalitní tým, není nic problém."

Jaroslav Šulc
CEO

"Služeb serveru CZECHIA využíváme přes 20 let. Naše společnost na Vašich stabilních serverech a ochotě technické podpory vlastně vyrostla. Vážíme si Vašeho lidského přístupu, líbí se nám rychlost, když se něco řeší a ceníme si kvality a spolehlivosti Vašich technických řešení.
Děkujeme za spolupráci, ať se Vám stále daří!"

František Solař
jednatel společnosti

"Společnost ZONER je naším dlouholetým partnerem v oblasti virtuálního serverhostingu a také hostování mnoha desítek našich domén. Je v rámci svého inPage teamu naším významným partnerem při projektu světové soutěže Miss Princess of the World® a to jednak v rámci správy oficiální website či při zajištění diváckého hlasování z celého světa. Se službami, přístupem i technickou podporou společnosti ZONER jsme velmi spokojeni."

Ing. Viktor Krča
president soutěže

"Více jak 20 let spolupracuji se společností Zoner, u které hostuji virtuální a webové servery pro své klienty. Za celou tuto dobu nedošlo k vážnějšímu, či dlouhodobějšímu výpadku služeb. Spolupráce s technickou podporou byla vždy nadstandardní. Přehledné rozhraní pro správu, rychlá reakce a dostupnost technické podpory, zálohování dat. Neměnil bych."

Jiří Rudovský
OSVČ

"Produkty společnosti ZONER patří mezi špičku ve svém oboru. To, co nabízí ZonerCloud, je krom perfektního poměru cena/výkon, také příjemný lidský přístup, který nejlépe definuje kvalitu této služby."

Martin Orszulik
vývojář

"Pro zpracování dat jsem potřeboval stabilní VPS s dobrou konektivitou. K mojí spokojenosti jsem našel u ZonerCloud to, co jsem hledal. Konektivita dokonce předčila moje očekávání."

Jakub Stančo
programátor

"Hostingové a doménové služby Zoner používám k maximální spokojenosti již víc než dekádu. Virtuální privátní server ZonerCloud je pro mne cenově dostupné řešení o vysoké kvalitě s přívětivou administrací a ochotnou podporou. ZonerCloud doporučuji i vlastním klientům, pro něž tvořím webové stránky na systému WordPress."

Jiří Macich ml.
nezávislý odborník na IT

"Služby Czechia (Zoner) využíváme od roku 1999. Našimi zákazníky jsou i subjekty veřejné a státní správy. Regionální portál www.sumavanet.cz má velmi vysokou návštěvnost a generuje extrémní zátěž. Potřebujeme tedy maximální spolehlivost serverů, profesionalitu a ochotu na straně provozovatele. Toho, že jsme si zvolili Zoner jsme nikdy nelitovali."

Mgr. Pavel Hladký
zakladatel ŠumavaNet.CZ

"Našim zákazníkům poskytujeme v rámci online marketingu komplexní analýzy webů, které potřebujeme strojově zpracovat. Servery u ZonerCloudu nám k tomu poskytují vysoký výpočetní výkon, díky kterému můžeme data velmi efektivně zpracovat."

Miloslav Hamsa
manažer

"Naše společnost využívá služby ZONER a.s. již od roku 2007. Pro hostování více jak šedesáti prezentací různých skupin zákazníků využíváme službu Cloud Managed Linux. Profesionální přístup administrátorů a rychlé řešení provozních záležitostí nám velice pomáhá a zjednodušuje naši práci."

Petr Sonnenschein
jednatel společnosti

"Jako dlouholetý zákazník mohu Zoner doporučit. Za těch zhruba 15 let spolupráce jsme neměli žádný větší problém. Zoner nabízí velmi kvalitní služby za rozumné ceny. Jejich technická podpora je rychlá a na vysoké úrovni."

Karel Hlaváč
spolumajitel společnosti

Naši další dlouholetí klienti