Nejvýkonnější servery Nejvýkonnější servery
Dlouhodobý vítěz
ve srovnávacích testech výkonu

Platební metody

Plaťte u nás jednoduše, bezpečně a bez starostí

  • Bezpečné a diskrétní online platby kartou
  • Podpora 3D Secure bezpečnostních standardů
  • Automatická platba z platební karty nebo z kreditu
  • Rychlá ePlatba s Raiffeisenbank
  • Platba převodem pomocí QR kódu
  • Možnost sestavení hromadných výzev

Vaši výzvu můžete uhradit několika způsoby. S výjimkou Platby převodem jsou všechny platby připsány okamžitě po jejich realizaci.

Platba kartou

Online platba kartou přes platební bránu ČSOB je zcela bezpečná. Před platbou se prosím ujistěte, že vaše karta má aktivní možnost platit na internetu a nastaveny dostatečné limity.

U vydavatele vaší karty vyžadujte další zvýšení bezpečnosti platby pomocí jednorázového ověření technologií 3D Secure (například SMSkou stejně jako při potvrzování transakcí v elektronickém bankovnictví).

Platební metody - platba kartou
Platební metody - kreditní účet

Kreditní účet

Využijte kreditní systém k urychlení plateb za serverhostingových služby nabízené na portálech ZonerCloud.cz a pro automatické prodlužování registrace domén na CZECHIA.com.

Dopřejte si komfort s automatickou platbou

Dopřejte si komfort a nastavte si u nás automatickou úhradu z vaší platební karty nebo kreditního účtu. Údaje z platební karty zadáte jen jednou při úhradě libovolné výzvy a další platby již proběhnou zcela automaticky.

Podrobný postup pro nastavení automatické platby kartou naleznete v naší nápovědě.

Pro nastavení automatické úhrady z kreditního účtu kontaktujte naši zákaznickou podporu.

Platební metody - automatická platba kartou

Platební metody - ePlatba s Raiffeisenbank

ePlatba s Raiffeisenbank

Rychlá jednorázová tuzemská platba pro majitele eKonta u Raiffeisenbanky, kterou snadno zadáte přes internetové nebo mobilní bankovnictví. V případě, že cílová banka podporuje Okamžité platby, úhrada je na účet příjemce účet připsána v řádu vteřin.

Platba převodem

Úhradu našich služeb můžete též provést klasickým bankovním převodem z vašeho internetového bankovnictví či mobilní aplikace. Na rozdíl od online bankovního převodu se vám nezobrazí žádné předvyplněné údaje, vše musíte vyplnit ručně.

Platby výzev k úhradě si můžete ulehčit pomocí QR kódu. Nemusíte se již strachovat, že špatně vyplníte číslo účtu nebo variabilní symbol, vše za vás udělá mobilní bankovní aplikace.

Platební metody - bankovní převod