Nejvýkonnější servery Nejvýkonnější servery
Dlouhodobý vítěz
ve srovnávacích testech výkonu

ZONER a.s.

Již přes 25 let pomáháme růst zákazníkům po celém světě

ZONER a.s. je společnost významná vývojem a distribucí software. Patříme k předním poskytovatelům internetových služeb souvisejících s prezentací na internetu a e-komercí. V naší společnosti, která má hlavní sídlo v Brně a další pobočky na Slovensku, Maďarsku, Japonsku a USA, pracuje přes 100 zaměstnanců. Firma je rozdělena do několika divizí, kde každá má svého ředitele, celek pak řídí jediný předseda představenstva.

ZONER a.s.

Na čem si zakládáme

Spokojení klienti

Spokojení klienti

Netajíme se tím, že náš úspěch stavíme na již tradičně přátelském a vstřícném přístupu naší zákaznické podpory.

Férovost, slušnost a odbornost

Férovost, slušnost a odbornost

Nejen díky těmto hodnotám nás klienti vnímají jako spolehlivého partnera v jejich podníkání, který je bude provázet celý jejich život.

Profesionální technologie

Profesionální technologie

V rámci obchodní strategie se zaměřujeme zejména na špičkové technologie, maximální a stabilní výkon a dostupnost.

Co o nás říkají naši zákazníci?

Naše produkty využívají tisíce spokojených zákazníků od jednotlivců až po velké společnosti.

"Webové a virtuální servery hostujeme na serverech CZECHIA již více než 20 let. Tento čas prověřil služby, které nám náš partner poskytuje. Mohu konstatovat, že pracovníci technické podpory nám vždy vyšli vstříc při řešení vzniklých problémů nebo individuálním nastavením požadovaných služeb."

Jan Kopecký
ředitel společnosti

"Virtuální servery společnosti Zoner využíváme již více než 3 roky. Při konfiguraci serverů a služeb, jsme se setkali s velmi vstřícným a rychlým jednáním. Při potřebě odstávky serverů, bylo vždy možné nalézt vhodný nám vyhovující večerní termín. Rychlost reakcí zákaznické podpory nám přišla vždy dostatečná."

Pavel Cacek
senior programátor

"S veškerými službami společnosti Zoner souvisejícími s provozováním a správou našich serverů jsme několik let velmi spokojeni. Již dlouhodobě víme, že se na ně lze stoprocentně spolehnout."

Jan Zít
aplikační inženýr

"Chtěla bych poděkovat společnosti Zoner za výborné a bezproblémové poskytování služeb v souvislosti s registrací domén a hostováním našich 8 webů a také vyjádřit svou maximální spokojenost s profesionální přístupem k našim požadavkům. Řešení nastalých potíží je vždy velmi rychlé a vstřícné. Dovedou naší společnosti nabídnout v předstihu další možnosti, které zpravidla předvídají naše budoucí potřeby. Máme v Zoneru spolehlivého dodavatele."

Mgr. Blanka Coufalová
marketing

"Zoner je s naší společností od jejího vzniku. Stále u nich sleduji progres, a snad si ani nepamatuji, kdy by byl nějaký výpadek služeb. Velice si cením lidského přístupu a toho, že veškeré potíže se s nimi dají snadno a rychle vyřešit a vždy se nám snaží vyjít vstříc i s nestandardními požadavky."

Tomáš Gbelec
vedoucí IT oddělení

"U firmy Zoner jsme spokojeným klientem již více než 15 let. Musím vyzdvihnout rychlý permanentně dostupný helpdesk, což bývá to nejdůležitější v případě problémů. Dále služby, které jinde nejsou samozřejmostí, jako například SSL certifikáty, zálohy na FTP, snadná správa domén díky tomu, že firma patří přímo mezi registrátory."

David Šimon
webmaster

Proč zvolit ZonerCloud?

Nejvýkonnější servery na trhu

Nejvýkonnější servery na trhu

V opakovaném srovnání cloudových služeb nabízených předními poskytovateli v České republice i v zahraničí ZonerCloud obhájil pozici nejvýkonnějších serverů na trhu.

Zřízení serveru do 55 vteřin

Zřízení serveru do 55 vteřin

Veškeré předchystané varianty našich Cloud Serverů vám zřídíme v ultimátním čase do 55 vteřin.

Garance dostupnosti 99,99 %

Garantovaná dostupnost 99,99 %

Služby Zoner cloudu poskytujeme v nepřetržitém provozu. Ke každé službě je poskytována jak smluvní úroveň garance dostupnosti služby, tak smluvní sankce, která je uplatněna v případě, kdy dostupnost služby klesne pod garantovanou úroveň.

Zákaznická podpora

"Živá" zákaznická podpora

U nás se vám nikdy nestane, že bychom vás odbyli obyčejným chatbotem. Komunikovat budete vždy jen s reálnými profesionálními operátory. Jsme tu pro vás 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

100% garance vrácení peněz

100% garance vrácení pěnez

Vrátíme vám celou částku, pokud si službu vyzkoušíte a shledáte, že vám nevyhovuje.

VMware a Microsoft partner

VMware a Microsoft PARTNER

Partnerství s VMware a Microsoftem svědčí o naší maximální odbornosti.

Další projekty společnosti ZONER a.s.

Naši zákazníci

STORMWARE s.r.o.
eSports.cz, s.r.o.
FORTUNA GAME a.s.
MUNI
Y Soft Corporation, a.s.
Lingea s.r.o.
Solitea, a.s.
DAQUAS spol. s r.o.
Web & Media a.s.