Nejvýkonnější servery Nejvýkonnější servery
Dlouhodobý vítěz
ve srovnávacích testech výkonu

Virtualizace

Vysoce dostupné a flexibilní cloudové služby provozujeme v profesionálním virtualizačním prostředí VMware vSphere a Microsoft Hyper-V.

VMware vSphere

Řešení virtualizace VMware jsou založena na produktu VMware vSphere - prověřené, odolné a spolehlivé virtualizační platformě. Virtualizace serverů rozšiřuje tradiční architekturu serverů oddělením operačního systému a aplikací od fyzického hardwaru a umožňuje tak zajistit cenově přístupnější, pružnější a jednodušší serverové prostředí. Při využití virtualizace serveru je možné spustit v jednom fyzickém serveru několik operačních systémů ve formě virtuálních strojů, z nichž každý má přístup k výpočetním zdrojům.

VMware
VMware

Virtualizace VMware je založena na produktu VMware vSphere, prověřené, odolné a spolehlivé virtualizační platformě.

Microsoft Hyper-V

Organizacím všech velikostí pomáhá Microsoft Hyper-V dosáhnout značných úspor nákladů a zvýšení provozní efektivity. Díky rozsáhlým možnostem škálování je platforma Microsoft Hyper-V nejvhodnější volbou pro nasazení i v těch nejnáročnějších situacích.

Windows Server s Hyper-V výrazně rozšiřuje podporu pro počet virtuálních procesorů a velikosti paměti. Pro jeden virtuální server nabízí podporu až 64 procesorů, 1 TB paměti RAM a nový formát virtuálních pevných disků VHDX s kapacitou až 64 TB. Platforma Microsoft Hyper-V dokáže spravovat až 4.000 virtuálních serverů na clusteru s 64 uzly.

Hyper-V
Hyper-V

Vznik virtualizační platformy Hyper-V společnosti Microsoft se datuje od roku 2008. Hyper-V se dynamicky rozvíjí a neustále vylepšuje.