Nejvýkonnější servery Nejvýkonnější servery
Dlouhodobý vítěz
ve srovnávacích testech výkonu

Virtualizace

Naše cloudové služby provozujeme v profesionálním virtualizačním prostředí Proxmox VE, VMware vSphere a Microsoft Hyper‑V

  • Využití od nejmenších prostředí po velká datacentra
  • Jednoduchá rozšiřitelnost všech HW prostředků
  • Základní stavební kámen nabízených cloudových služeb
  • Snadná konsolidace serverů rozdílných platforem

Proxmox VE a VMware vSphere

Virtualizace linuxových serverů je založena na produktech Proxmox VE a VMware vSphere - prověřených, odolných a spolehlivých virtualizačních platformách. Virtualizace serverů rozšiřuje tradiční architekturu serverů oddělením operačního systému a aplikací od fyzického hardwaru a umožňuje tak zajistit cenově přístupnější, pružnější a jednodušší serverové prostředí. Při využití virtualizace serveru je možné spustit v jednom fyzickém serveru několik operačních systémů ve formě virtuálních strojů, z nichž každý má přístup k výpočetním zdrojům.

VMware

VMware

Microsoft Hyper-V

Organizacím všech velikostí pomáhá Microsoft Hyper-V dosáhnout značných úspor nákladů a zvýšení provozní efektivity. Díky rozsáhlým možnostem škálování je platforma Microsoft Hyper-V nejvhodnější volbou pro nasazení i v těch nejnáročnějších situacích.

Windows Server s Hyper-V výrazně rozšiřuje podporu pro počet virtuálních procesorů a velikosti paměti. Pro jeden virtuální server nabízí podporu až 64 procesorů, 1 TB paměti RAM a nový formát virtuálních pevných disků VHDX s kapacitou až 64 TB. Platforma Microsoft Hyper-V dokáže spravovat až 4.000 virtuálních serverů na clusteru s 64 uzly.