Nejvýkonnější servery Nejvýkonnější servery
Dlouhodobý vítěz
ve srovnávacích testech výkonu

Postup pro připojení do systému Apple iPhone

Nápověda > Cloud Disk > Postup pro připojení do systému Apple iPhone

Způsob připojení Cloud Disku v iPhone může být lehce odlišný v závislosti na verzi iPhone, kterou používáte.

Obecně je potřeba si stáhnout některý program pro umožnění spojení s online diskovým prostorem přes protokol CIFS/SMB někdy nazývaný populárně Samba protokol.

Takové utility naleznete na App Store klíčovými slovy SMB mount, či CIFS manažer apod.

Nastavení připojení

Adresa serveru, stejně jako uživatelské jméno a heslo vám bylo doručeno v závěrečné zprávě o zřízení vašeho Cloud Disk programu. Dále tyto informace naleznete na záložce Technické parametry v detailu služby Cloud Disk ve vašem Centru administrace.

Další informace

Prestože je Cloud Disk připojen jako síťová jednotka ve vašem zařízení, mějte na paměti, že je připojen přes síť internet a rychlost přenosu dat je tedy závislá na rychlosti vašeho internetového připojení.

  • Připojení, které je tu popsáno je šifrované pouze pokud šifrování podporuje vámi používaný klient. V opačném případě se automaticky použije nešifrované spojení - doporučujeme využívat pouze sítě, které dobře znáte a protokol FTPS.
  • Pro připojení Cloud Disku musí být povolený port TCP/445 u vašeho poskytovatele připojení k Internetu. Pokud vámi používaný klient podporuje volbu nestandardního portu, můžete využít alternativního portu 5452.
  • Připojení k Cloud Disku v zařízeních Apple iPhone vyžaduje mít aktivní data, což může být vaším poskytovatelem tarifu zpoplatněno.