Archiv novinek

Novinky

Nové varianty Cloud Disku

V závislosti na přibývající poptávce ze strany klientů na větší datový prostor, jsme se rozhodli přidat nové varianty Cloud Disku… více »

Aktualizace VMware clusteru a…

Abychom mohli být neustále nejvýkonější službou na trhu, musíme neustále inovovat náš hardware, software a celou naši síťovou… více »

Přesunuli jsme již 1/3 našich…

Do našeho nového moderního datacentra ZONER EDC, které je umístěno přímo v sídle společnosti ZONER software, a.s., zvládli naši… více »

Nové datové centrum ZONER EDC

Přímo v sídle společnosti ZONER software, a.s. jsme postavili nové datové centrum s názvem ZONER EDC v klasifikaci TIER III. I… více »

Zonercloud roste, posiluje a inovuje

V květnu jsme provedli další plánovou investici do rozšíření a inovace našeho hardwarového vybavení ve výši 6 miliónů korun.… více »

Dell EMC jako lídr trhu v prodeji…

Podle nejaktuálnějších čísel analytické společnosti IDC uzavřela česká pobočka společnosti Dell EMC minulý rok s nejvyšším… více »

Upozornění na bezpečnostní chyby…

Počátkem ledna byly zveřejněny vážné bezpečnostní chyby moderních procesorů, označené jako Meltdown a Spectre. Tyto chyby… více »

Rozšiřujeme naši hardwarovou flotilu

V listopadu jsem provedli další plánovou investici do rozšíření a inovace naší hardwarové flotily. Od společnosti DELL jsme… více »

Vyhodnocení soutěže ZonerCloud

Máme pro vás vyhodnocení soutěže s nejvýkonnějšími servery ZonerCloud o skvělý notebook Acer Swift 1 Pure Silver se 4jádrovým… více »

Nové výkonné servery s 3,2 GHz jádry

Vysoce výkonné a flexibilní cloudové produkty virtuálních serverů s nejvyšší spolehlivostí od společnosti ZONER jsou nyní pro… více »

vCloud Director

VMware vCloud Director umožňuje zřizování veřejných nebo hybridních cloudových služeb a kompletní správu virtuálních datových… více »

Cloud Server Basic - navýšení HDD

U základní varianty Basic služby Cloud Server navyšujeme velikost diskové kapacity na 40GB. … více »

Cloud Server využívá nové SSD pole

Nové servery, jež využijí službu Cloud Server, jsou přechodem na SSD řešení nejen výkonnější, ale i rychlejší. Díky kapacitě SSD… více »

ZonerCloud představuje nové logo

Přečtěte si, jaký příběh stojí za naším novým logem. Původní verze dostatečně nevypovídala o tom, co jsme našim klientům chtěli… více »

DISASTER RECOVERY

Technologie VMware Site Recovery umožňuje velice elegantním způsobem zajistit nejvyšší možnou dostupnost služeb v době náhlých… více »

NABÍDKA SLUŽEB DEDIKOVANÝ SERVER

Dedikovaný server je ideálním řešením pro každého zákazníka, kdo se chce pouze soustředit na provozování a rozvoj vlastních… více »

SROVNÁNÍ CLOUD SERVER A AZURE

Srovnejte flexibilní cloudové produkty společnosti ZONER software a společnosti Microsoft a poznejte jednoznačné výhody naší… více »

NYNÍ PŘIDÁVÁME +1x CPU A +1GB RAM

Ke každé nové službě Cloud Server Linux a Windows ve variantě Basic a Standard přidáváme zcela zdarma +1x CPU a +1GB RAM. … více »