Nejvýkonnější servery Nejvýkonnější servery
Dlouhodobý vítěz
ve srovnávacích testech výkonu
ZonerCloud podporuje jedenáctý ročník filmového festivalu Snow Film Fest. Navazuje tak na úspěšnou spolupráci v rámci festivalu Expediční kamera, kdy jako jediný dokázal vyhovět náročným individuálním technickým požadavkům pořadatelů na cloudové služby Letošní ročník Snow Film Festu se bude konat 25. 10. – 31. 12. 2022 a v jeho programu naleznete špičkové filmy o extrémním lyžování, zimním lezení, snowboardingu, snow-kitingu a dalších zimních aktivitách.

„Jsme rádi, že můžeme navázat na úspěšnou spolupráci z posledního ročníku Expediční kamery. Pro plynulý chod festivalu potřebujeme spolehlivou službu k rychlému a stabilnímu ukládání velkokapacitních souborů. Snímky skrze cloud distribuujeme do promítacích sálů napříč celým Českem a Slovenskem. Na jaře se nám skvěle osvědčil Cloud Disk od brněnského ZonerCloudu, proto jsme neváhali a jejich služeb využili znovu.“

říká Pavel Pichler, manažer festivalu

ZonerCloud jediný vyhověl náročným technologickým podmínkám

Pořadatelé festivalu potřebovali spolehlivou službu pro rychlé a stabilní ukládání objemných souborů, které distribuují do jednotlivých promítacích sálů. Problém vyřešila teprve služba Cloud Disk od ZonerCloudu, který se ukázal jako nejstabilnější a nejspolehlivější.

Další výhody Cloud Disku:

  • bezpečně uložená a rychle přístupná data odkudkoliv z libovolného zařízení
  • zabezpečení proti selhání hardwaru./li>
  • výkonné SSD disky
  • plná správa uživatelských účtů a nastavení práv přístupů
  • podporované protokoly FTP, FTPS a Samba
  • možnost namapování síťové jednotky napříč operačními systémy Windows, Linux, Mac OS, iPhone a další
  • vaše data neopouští hranice ČR
  • nemusíte si kupovat žádný hardware
  • živá zákaznická podpora 24/7 v českém jazyce

Na co se na festivalu Snow Film Fest můžete těšit?

Snow Film Fest organizuje časopis Svět outdooru za oficiální podpory ZonerCloudu. Festival existuje od roku 2011 a během let se rozrostl až na 25 000 platících diváků ročně.

“Jsme rádi, že Snow Film Fest si vybudoval silnou komunitu a už jedenáct let přináší dobrodružné filmy do všech koutů Česka a Slovenska. Věříme, že v této tradici budeme i letošním ročníkem pokračovat a na chvilku přeneseme naše diváky na jedny z nejdivočejších míst naší planety.” uvádí Pavel Pichler

Letošní ročník Snow Film Festu se bude konat 25.10. – 31.12.2022 a divákům nabídne 8 filmů se zimní outdoorovou tématikou plných adrenalinu, dobrodružství a nezkrotné přírody ve 200 promítacích místech v Česku i na Slovensku.

Vydejte se plachetnicí na Antarktidu ve filmu Pro vrchol až na konec světa a sledujte prvovýstup horolezců Máry Holečka a Mirka Dubka na nepojmenovaný kopec.

S Jirkou a Mili zažijte severskou romantiku na lyžích ve filmu Náruč severu a společně projděte nejznámější švédský trail Kugsleden v celé jeho délce 450 km.

Na programu nechybí ani vodácké filmy. Kanoistický snímek o snowboardingu Bez pádla představí čtyři neohrožené snowboardisty, kteří se během jednoho z nejchladnějších momentů v zaznamenané historii vydávají na 140 km dlouhou plavbu po řece Columbia.

V dalším vodáckém filmu Ledový tanec na Godafossu se čtyři odvážlivci pokoušejí o první zimní sjezd ledových vodopádů na severu Islandu.

To není všechno. Ve filmu Prozíravost si s rychlostním horolezcem a skialpinistou Benediktem Böhmem budete odpovídat na otázky, jak lze zkušenosti z hor přenést do běžného života a zda musí člověk riskovat méně, aby byl dobrým otcem.

Film Innsbruck. Powder. People. vás naučí hledat ty nejnáročnější sjezdy pouze pomocí veřejné dopravy. Navíc v době celosvětové pandemie.

Ve snímku Jyrgalan navštivte stejnojmenné důlní město v Kyrgyzstánu, kde se parta českých freeriderů vydala hledat prašan, a kromě něj objevila i místo, kde se zastavil čas před 30 lety.

A celou atmosféru odlehčí vtipný animovaný film Stoupání, ve kterém dva horolezci na začátku 20. století dopravují sochu Panny Marie na vrchol kopce.

Kde všude se festival uskuteční?

Festival si vychutnáte na celkem dvou stech místech v Česku i na Slovensku v kinosálech, kulturních domech, klubech či kavárnách.

Mapa míst, kam letos vyrazit na filmový festival Snow Film Fest 2022 Zdroj: https://www.snowfilmfest.cz/

Ať už jsou pro Vás filmy zábavou, inspirací nebo odreagováním, doufáme, že vám udělají alespoň z části takovou radost, jakou zažívají jejich protagonisté při natáčení. Za celý ZonerCloud vám přejeme příjemnou zábavu.