Nejvýkonnější servery Nejvýkonnější servery
Dlouhodobý vítěz
ve srovnávacích testech výkonu
ZonerCloud jako jediný na trhu dokázal vyhovět náročným podmínkám pořadatelů festivalu Expediční kamera a stává se tak v letošním roce jeho hrdým partnerem. I díky nám tak tento tradiční festival letos opět nabídne divákům ve dvou stech českých i slovenských městech ty nejlepší cestovatelské a dobrodružné filmy z domácí i zahraniční produkce. Festival pořádá web HedvabnaStezka.cz a časopis Travel Life za technologické podpory ZonerCloudu.

ZonerCloud splnil veškerá očekávání

Pořadatelé festivalu potřebovali spolehlivou službu pro rychlé a stabilní ukládání velkokapacitních souborů, které distribuují do promítacích sálů napříč celým Českem a Slovenskem. Problém vyřešila teprve služba Cloud Disk od ZonerCloudu.

„Na festivalu 3x do roka distribuujeme filmy, které stahují organizátoři z jednotlivých měst. Stále jsme hledali vhodný cloud, který by umožňoval jejich rychlé stažení. K našemu překvapení jsme zatím ale vždy pohořeli na celkové kapacitě stažení, kterou jsme vždy během pár dnů využili a následně se drasticky snížila rychlost stahování. Řešení jsme nalezli až u ZonerCloudu, který ochotně vyhověl našim individuálním podmínkám. Naše filmy jsou nyní díky službě Cloud Disk v bezpečí a kdykoli k dispozici.“

Pavel Pichler, manažer festivalu Expediční kamera

12. ročník festivalu Expediční kamera

Aktuální ročník Expediční kamery probíhá od konce února do května 2022. Již od roku 2009 nabízí festival divákům nejlepší cestovatelské a dobrodružné filmy z mezinárodní i domácí produkce.

Na co se můžete těšit?

Spolu s Expediční kamerou se vydáte k nejvyšším vodopádům světa, nahlédnete do života hendikepovaných bikerů, kteří se vydali splnit si svůj sen, nebo se zatajeným dechem budete sledovat vodáky na peřejích řeky Keve a Kwanza.

Náhledy filmů, na které se můžete těšit v letošním ročníku Zdroj: https://www.expedicnikamera.cz/

Ve snímku Boys 1970 zavzpomínáte na tragédii posledního květnového dne roku 1970, kdy pod tíhou laviny ledu a kamení způsobené zemětřesením na severní části šestitisícovky Huascarán Norte zesnula česká Expedice Peru 1970.

Náhledy filmů, na které se můžete těšit v letošním ročníku Zdroj: https://www.expedicnikamera.cz/

Film 1000 Miles 2021 – Jih proti severu vás provede náročným závodem 1000miles Adventure společně s jeho účastníky. A s Lenkou Vacvalovou ve snímku Nájdem odvahu budete sledovat její pokus zaběhnout nejdelší turistickou trasu na Slovensku – 770 km dlouhou Cestu hrdinů SNP z Dukly do Děvína s převýšením 31 km.

Kde všude se festival uskuteční?

Festival si vychutnáte na celkem dvou stech místech v Česku i na Slovensku v kinosálech, kulturních domech, klubech či kavárnách.

Mapa míst, kam letos vyrazit na filmový festival Expediční kamera Zdroj: https://www.expedicnikamera.cz/

FESTIVALY – Místa s osobitou festivalovou atmosférou. Promítání uvádí moderátor a můžete se těšit na doprovodný program (přednášku, besedu, výstavu, apod.)

PŘEHLÍDKY FILMŮ – Místa, kde uvidíte filmy z letošního programu.