Nejvýkonnější servery Nejvýkonnější servery
Dlouhodobý vítěz
ve srovnávacích testech výkonu

ZonerCloud poráží konkurenci v největším srovnání výkonu VPS

Po více něž roce od posledního testu jsme zpět a představujeme vám slibované srovnání výkonu s našimi novými servery DELL s procesory AMD EPYC Milan. V dosud největším testu jsme předčili veškerou konkurenci a obhájili pozici jedničky na trhu.

Metodika testů

U každé z vybraných společností jsme provedli běžnou objednávku virtuálního serveru s plným administrativním přístupem. Pro objektivnost výsledků byl hlavní důraz kladen na to, aby základní parametry (CPU, RAM a velikost SSD) služeb byly zcela totožné. Ne vždy to však daný poskytovatel umožňoval. V takových případech jsme vybrali vždy vyšší nejbližší možnou konfiguraci (podrobnosti v článku).

Veškeré výkonnostní srovnání bylo provedeno na otevřené testovací platformě Phoronix Test Suite, která produkuje celosvětově uznávané sady komplexních testů pro platformu Linux, Windows a Apple OS, a je již dlouhodobě přijata IT odborníky i veřejností jako spolehlivý nástroj pro nezávislé výkonnostní testy hardwaru.

Nejvýkonnější virtuální servery s 50% slevou a dárky ZDARMA!

Cloud Server

Naměřené hodnoty

Samotné testování bylo rozděleno do 6 skupin, kdy jsme zjišťovali výkon při provozu základního webového serveru, běh webových aplikací, kernel kompilaci, kompresi dat, výkon disku a databáze in-memory.

Z provedených testů jsme získali následující výsledky:

1) Provoz webového serveru

Provoz webového serveru

2) Provoz aplikačních skriptů

Provoz aplikačních skriptů

3) Překlad linuxového jádra

Kernel kompilace

4) 7-Zip komprese

Komprese dat

5) Výkon disku

Provoz databáze

6) Databáze

Databáze in-memory

Shrnutí

I letos jsme potvrdili pozici poskytovatele s nejvýkonnějšími VPS na trhu a náš test dokazuje, že svým zákazníkům dlouhodobě dodáváme nejlepší výkon a dostupnost služeb nejen v rámci České republiky. Naše nové servery se uvedly na jedničku a nezbývá nám nic jiného než naplánovat další investice a rozšířit svou AMD flotilu.

Vyzkoušejte jeden z našich Cloud Serverů s garantovanou dostupností 99,99 %, vrácením platby 14/365 a se zřízením do 55 vteřin. Nyní s akční slevou 50 % a dárky k objednávce!