Nejvýkonnější servery Nejvýkonnější servery
Dlouhodobý vítěz
ve srovnávacích testech výkonu

Proč si registrovat domény na portále Czechia.com

Doména, nebo také doménové jméno, je unikátní adresa. Když ji zadáte do prohlížeče, dostanete se na konkrétní webové stránky. Pokud chcete nějakou doménu vlastnit, je potřeba ji zaregistrovat. Registraci v současné době již umožňuje spousta portálů, rozdílné jsou ale doplňkové služby, které spolu s doménou získáte. Proto si před nákupem rozmyslete, co všechno od registrace očekáváte.

Nejstarším poskytovatelem registrací domén v České republice je Czechia.com, která zároveň nabízí největší komfort a doplňkové služby. Působí na trhu již 25 let a proto se můžete na její služby spolehnout.

Kromě spolehlivosti a jistoty nabízí registrace domén na Czechia.com ještě další výhody. Mezi to patří odborná technická podpora, která je zákazníkům k dispozici nonstop, a to i o víkendech a svátcích. Dále je to vedení DNS záznamů, možnost parkování domén, přičemž máte na výběr mezi parkovací stránkou a vizitkou.

V neposlední řadě dostanete ke každé doméně web zdarma na platformě inPage a unikátní e-mailovou adresu pod vaší vlastní doménou. Pomocí profesních šablon si jednoduše vytvoříte jednoduchý web. Pokud by vás služba zaujala a chtěli jste provést upgrade na vyšší verzi, můžete tak učinit kdykoliv. E-mail pak nabízí trojitou ochranu před viry, spamy a phishingem.

Dárky k objednávce
Dárky k objednávce

Objednejte Cloud Server v hodnotě nad 1 000 Kč bez DPH a dostanete CZ doménu dle vlastního výběru od Czechia.com zdarma.

Protože je v dnešní době obzvlášť důležitá bezpečnost, velkou výhodou je bezesporu SSL certifikát od největší certifikační autority na světě – Digicertu, který získáte k objednávce každé domény automaticky zdarma. Nainstalujete ho jedním kliknutím v přehledné administraci. Vaše stránky díky němu budou působit důvěryhodněji a zároveň budou pro návštěvníky bezpečnější.

Všechny domény od Czechia.com pohodlně spravovujete v Centru administrace. Czechia.com nabízí více než 700 různých domén, nabídka je tedy opravdu široká a záleží jen na vás, kterou doménu si vyberete.