Nejvýkonnější servery Nejvýkonnější servery
Dlouhodobý vítěz
ve srovnávacích testech výkonu
Společnost ZONER a.s. se správě e-mailů věnuje už 27 let. Své zkušenosti uplatnila při vývoji nástroje pro kompletní správu elektronické pošty. Objevte důvody, proč byste si pro vedení své firemní pošty měli zvolit právě službu ZONER Cloud Mail.

Kompletní řešení pro správu firemních e-mailů bez omezení

ZONER Cloud Mail chrání před nevyžádanou poštou, viry a phishingem. Disponuje nejvyšší možnou úrovní zabezpečení včetně maximální důvěryhodnosti e-mailů a kontrolou nad jejich doručováním. Data našich zákazníků pravidelně zálohujeme a můžete si je obnovit až 30 dní zpětně. Svou poštovní schránku si můžete propojit se sdíleným kalendářem. Navíc získáte přístup do uživatelského rozhraní pomocí bezpečné dvoufaktorové autorizace a k dispozici budete mít individuální technickou podporu dostupnou 24/7.

Cloud Mail je vhodný jak pro velké firmy, tak například pro redakce internetových a dalších médií, majitele e-shopů či provozovatele internetových kurzů. Na rozdíl od jiných konkurenčních služeb s ním totiž můžete tvořit neomezený počet e-mailových schránek na libovolném počtu domén a nepřiplácet za každou zvlášť. Zaplatíte jen za datový prostor. Nemáte tak žádná omezení a můžete jím zcela nahradit svůj dosavadní poštovní server.

Níže si jednotlivé důvody, proč je ZONER Cloud Mail vhodný nástroj pro správu firemní pošty, rozebereme podrobněji.

1. Bezpečnost a spolehlivost

Hackeři dnes využívají různé nové metody k tomu, aby se nabourali do vaší e–mailové schránky. Čím dál častější jsou zneužití tzv. Zero day zranitelností. Agresoři k provedení těchto útoků zneužívají dosud neznámé nebo neopravené díry v operačním systému či programech, které zůstanou zranitelné do té doby, než je výrobce opraví. Což může trvat i roky.

Trojitá ochrana ZONER antiviru

Trojitá ochrana ZONER antiviru Zdroj: https://www.zonercloud.cz/

Ve spolupráci se ZONER AntiVirus detekujeme všechny útoky a zajišťujeme, aby se vám do schránky nedostávaly e-maily s přílohami, které se maskují jako neškodné soubory, ale ve skutečnosti obsahují nebezpečný malware. Takové zprávy zcela odmítáme a nedoručujeme do poštovních schránek. Naše služba je připravena reagovat i na neznámé útoky v reálném čase a dokáže je identifikovat a okamžitě zablokovat, ať už se přihodí kdykoli.

2. Automatické zálohování až 30 dní zpětně

Data našich zákazníků mají největší prioritu. Proto automaticky provádíme kompletní zálohování e-mailových služeb včetně obsahu schránek, struktury složek a nastavení filtrů. Záloha probíhá denně v nočních hodinách a k dispozici je vždy celkem 30 celodenních záloh. Díky tomu se nemusíte bát ztráty nebo poškození důležitých e-mailů. O svou zálohu si můžete kdykoli zažádat u zákaznické podpory.

3. Šifrování a podepisování e-mailů na pár kliknutí

Přes e-mail si často mezi kolegy, obchodními partnery nebo zákazníky předáváme důvěrné informace. Pokud by se hackerům podařilo tyto e-maily otevřít, narušilo by to soukromí a důvěrnost obchodních vztahů. ZONER Cloud Mail pomocí technologie PGP umožňuje šifrování e-mailu, což znamená že e-mail je nečitelný pro všechny kromě příjemce, který vlastní příslušný dešifrovací klíč. Dále obsahuje automatické nastavení SPF a DKIM, které zajišťují ověření odesílatele a digitální podpis ze strany SMTP serveru. Čili zaručuje, že obsah odeslaného e-mailu nebyl během přenosu nijak upraven.

Šifrování a podepisování e-mailu

Šifrování a podepisování e-mailu Zdroj: https://www.webmail.zoner.com/

4. Dvoufaktorová autentizace

Nedostatečně zabezpečeným e-mailem se vystavujete velkému riziku. Je třeba myslet na to, aby přístup k citlivým informacím omezovala kromě hesla ještě alespoň jedna nezávislá metoda ověření. Dvoufázové ověření přidává v přístupu k vaší e-mailové schránce další stupeň ochrany navíc. I v případě, že by se útočník dokázal dostat za vaše heslo, číhají na něj ještě další bariéry, které není tak snadné prolomit. Při přístupu je vyžadován také ověřovací klíč, který se zasílá na vaše mobilní zařízení.

Dvoufaktorová autentizace

Dvoufaktorová autentizace Zdroj: https://www.webmail.zoner.com/

5. Automatické navyšovaní e-mailové kvóty mailboxů

Přestaňte neustále kontrolovat kapacitu svého mailboxu a mazat staré e-maily kvůli nedostatku místa. Potřebujete-li pravidelně posílat velké soubory, nebo máte velké množství e-mailů ve schránce, oceníte automatické navyšování velikosti e-mailových schránek.

Automatické navyšovaní e-mailové kvóty mailboxů

Automatické navyšovaní e-mailové kvóty mailboxů Zdroj: https://www.webmail.zoner.com/

6. Sdílený kalendář s podporou protokolu iCal a CalDAV

ZONER Kalendář je webmailový kalendář s podporou protokolů CalDAV (pro oboustrannou synchronizaci) a iCal (pro jednostrannou synchronizaci). Zprovoznit funkci můžete v kalendáři Webmailu instalací příslušného klienta ve svém zařízení a následně jeho konfigurací.

Sdílený kalendář s podporou protokolu iCal a CalDAV

Automatické navyšovaní e-mailové kvóty mailboxů Zdroj: https://www.webmail.zoner.com/

7. Zákaznická podpora 24/7 a individuální přístup

Telefonická technická podpora je NON-STOP k dispozici a připravená zodpovídat vaše dotazy. To je výhoda proti velkým zahraničním poskytovatelům, kteří aktivní podporou v českém jazyce nedisponují. Naši operátoři si zakládají na individuálním přístupu a při řešení potíží vždy hledají příčinu, aby podobnému incidentu v budoucnu předešli.

Zákaznická podpora 24/7 a individuální přístup

Zákaznická podpora 24/7 a individuální přístup Zdroj: https://www.zonercloud.cz/

Dárky k objednávce
Dárky k objednávce

Vyzkoušejte ZONER Cloud Mail nyní s 50% slevou a dárkem ke každé objednávce

Cena ZONER Cloud Mailu nyní exkluzivně začíná na 425 Kč měsíčně. Zajímají vás další informace? Kontaktujte nás a rádi vám vše zodpovíme! Nevíte si rady s migrací? Od toho jsou tu naši zkušení administrátoři, kteří se postarají o bezvýpadkový přechod od vašeho současného poskytovatele.