Nejvýkonnější servery Nejvýkonnější servery
Dlouhodobý vítěz
ve srovnávacích testech výkonu

ZonerCloud představuje nové logo

Přečtěte si, jaký příběh stojí za naším novým logem. Původní verze dostatečně nevypovídala o tom, co jsme našim klientům chtěli sdělit. Rozhodli jsme se to změnit.

Nové logo ZonerCloud

Zásadním krokem bylo odstranění klasické podoby oblaku jako symbolu cloudu a jeho nahrazení futurističtější podobou s rozsáhlejším významem, který bude charakteristiku ZonerCloudu lépe vyjadřovat. Jaký je význam loga?

Výkon, dostupnost a technologie – pilíře, na nichž stavíme

Právě tyto tři prvky, na kterých stojí naše cloudové služby, chceme zdůraznit už na první pohled. Znázorňují je tři výseky kružnic, jež jsou spojeny v nekonečnou smyčku a jsou vzájemně propojeny. Proč? Jelikož se doplňují a společně tvoří výkonný, rychlý a flexibilní systém.

Jeden symbol, tři silné prvky, naše cloudové řešení

První výsek kružnice značí výkon. Poskytujeme nejvýkonnější virtuální servery, které jsou postavené na šesti jádrových procesorech a SSD, jež systém výrazně zrychlují. Služba Cloud Server patří z hlediska výkonnosti k nejlepším na trhu.

Druhou významnou vlastností našeho řešení je dostupnost. Garantujeme klientům vysokou dostupnost služeb ve výši 99,99 %. Nepřetržitý provoz je tedy samozřejmostí.

Posledním základním pojítkem jsou kvalitní technologie, bez kterých by to rozhodně nešlo. Využíváme špičkové HW vybavení od společností DELL a CISCO a virtualizační prostředí VMware vSphere a Microsoft Hyper-V pro operační systémy Linux a Windows. Je jedno, který operační systém zvolíte. S námi budete mít servery, aplikace i e-mailové systémy vždy a rychle přístupné.

Technické řešení máme k dispozici ve dvou datacentrech, abychom eliminovali případné výpadky a klientovi zajistili vysokou dostupnost – viz nabízená služba Disaster Recovery.

Logo pro nás neznamená jen obrázek

Propojení všech výše uvedených pilířů je k dosažení kvalitního výsledku v poskytování cloudových služeb nezbytností. Věříme, že nám se to povedlo, a proto vznikl nápad i na vytvoření nového loga, jehož autorkou je grafička BcA. Kateřina Kolouchová. Tím to rozhodně nekončí.

Nové logo Zonercloud


Budujeme pro vás zcela nové data centrum, které bude vybaveno nejnovějšími technologiemi a ještě výkonnějším HW. Plánujeme přidání produktů a služeb, rozšíření možností jejich správy, navýšení parametrů služeb a další.

Fio banka
MUNI
Fotbalová asociace České republiky
Univerzita Palackého v Olomouci
Člověk v tísni
Všeobecná zdravotní pojišťovna České republiky
Ministerstvo pro místní rozvoj
Smarty CZ a.s.
STORMWARE s.r.o.
ZONER Photo Studio X
Lingea s.r.o.
Dopravní podnik města Brna
eSports.cz, s.r.o.
IDEA nábytek
Astratex
Emco spol s.r.o.
ESSENS WORLD a.s.
BiQ pux a.s.
Y Soft Corporation, a.s.
ZUN rádio
MOJE AMBULANCE a.s.
ALSO Czech Republic s.r.o.
Sanatorium Helios