Nejvýkonnější servery Nejvýkonnější servery
Dlouhodobý vítěz
ve srovnávacích testech výkonu

Disaster Recovery

Nejvyšší možná dostupnost služeb v době náhlých výpadků

  • Rychlá obnova infrastruktury při živelných katastrofách, kdy dojde k výpadku celého datacentra
  • Obnova serveru provedená za co nejkratší časový úsek
  • Automaticky řeší provoz služeb po havárii primárního datacentra
  • Do druhé lokality duplikujeme nejen diskové pole, ale i veškeré výpočetní kapacity

Technologie VMware Site Recovery umožňuje velice elegantním způsobem zajistit nejvyšší možnou dostupnost služeb v době náhlých výpadků, například při živelných katastrofách, kdy dojde ke kompletnímu výpadku primárního datacentra.

Obnova provedená za co nejkratší časový úsek představuje pro mnoho firem velkou výzvu. Technologie VMware Site Recovery kompletně odstraňuje překážky související s plánováním a zaváděním obnovovacích plánů v případě fatálního výpadku primárního datacentra a řeší správu v procesu pro obnovu po havárii. VMware Site Recovery nabízí rychlou obnovu havarovaného primárního datového centra na záložní lokalitu, tedy funkcionalitu disaster recovery.

Standardní dostupnost 99,99 %

Naše Cloud Servery provozujeme v kompletním clusterovém zapojení. Dojde-li k jakémukoliv výpadku, služba se přesouvá na záložní část technologie. Duplicitní je výkonová část, disková pole, switche, datová linka i přívod elektrické energie. Vše je navíc jištěno záložními UPS, případně dieselagregátem. Tímto dosahujeme 99,99% dostupnosti, kterou vám garantujeme.

Disaster recovery

Disaster Recovery

Chcete-li dosáhnout maximální úrovně dostupnosti a eliminovat i riziko vyšší moci (živelné pohromy a katastrofy), Disaster Recovery společnosti VMware zajistí provoz cloudových služeb i v době náhlých a nečekaných událostí při kompletním výpadku primárního data centra. VMware Site Recovery kompletně replikuje produkční cloudovou službu serveru v jiné lokalitě a v případě kompletního výpadku primární lokality není potřeba čekat na obnovení dat ze zálohy. Celý server se všemi aktuálními daty je neustále připraven v jiné geografické lokalitě a případně přepnut - včetně zachování IP adres.

Disaster recovery

Dle potřeby je možné provádět více kopií služby a tímto systémem tak zachránit i případné poškození filesystému služby Cloud Server. V případě nutnosti nebo z důvodu chyby operačního systému je možné vrátit se k poslední funkční verzi. Služba Site Recovery je vhodná pro všechny zákazníky, kteří chtějí minimalizovat riziko výpadku služeb a získat výrazně vyšší dostupnost svých dat.

Mám zájem o službu (kontaktní formulář):

VMware Site Recovery je možné si objednat u nově zřizované služby Cloud Server Linux nebo Cloud Server Windows. Máte-li již server u nás zřízený, prosíme, kontaktujte nás. Po konzultaci vám sdělíme cenovou nabídku.