Nejvýkonnější servery Nejvýkonnější servery
Dlouhodobý vítěz
ve srovnávacích testech výkonu

Co je to Cloud Mail a k čemu ho využívat

Nápověda > Cloud Mail > Co je to Cloud Mail a k čemu ho využívat

Služba Cloud Mail je určena pro provoz neomezeného počtu e-mailových účtů s maximálním zabezpečením pošty proti virům, spamu a phishingu. S Cloud Mailem neplatíte za provoz jednotlivých e-mailových účtů tak, jak je to u řady konkurenčních cloudových služeb. Provozovatelům vlastních mailových serverů zase sníží náklady za hardware a administrátory.

Cloud Mail

Bezpečnost na prvním místě

Cloud Mail přináší bezprecedentní zabezpečení uživatelů. Všechny zprávy jsou chráněny trojitou ochranou Zoner AntiViru, který vytváří ochranný štít proti virům, spamu i phishingu. Naše vlastní heuristika se zaměřuje na takzvané Zero-day zranitelnosti a je odladěna pro domácí prostředí; rozpozná reálné hrozby ještě dříve, než se dostanou do vaší schránky.

Služba Cloud Mail není určena pro jednotlivce, zaměřuje se na náročnější zákazníky a zejména firmy. Pro koncové zákazníky a menší společnosti doporučujeme naše standardní webhostingové služby E–mail a E–mail PRO.

Odesílání hromadných obchodních sdělení a newsletterů řeší služba Cloud Newsletter a dovoluje Vám využívat odesílání elektronické pošty v maximální míře.

Cloud Server není určen k zasílání spamů, tzv. nevyžádané pošty. V případě porušení této podmínky bude SMTP server deaktivován bez nároku na vrácení uhrazených služeb.