Nejvýkonnější servery Nejvýkonnější servery
Dlouhodobý vítěz
ve srovnávacích testech výkonu

ZONER a.s. je hrdým autorizovaným partnerem DELL

Doposud měla společnost ZONER a.s. uzavřené partnerství se společností DELL jen pro naše serverové řešení v rámci ZonerCloudu. Nyní tuto spolupráci rozšiřujeme i do oblasti spotřební elektroniky. Zákazníci si nově mohou na partnerském e-shopu ASOME.cz vybrat z široké nabídky produktů značky DELL.

Společnost Dell je s námi již od samého začátku a na jejich profesionální produkty a použité technologie nedáme dopustit. Nejen díky DELLu tak můžeme stále poskytovat virtuální servery a další cloudové služby s tím nejvyšším výpočetním výkonem na trhu. Výsledkem této navazující spolupráce má být zejména nastavení výhodnějších cen pro zákazníky i partnery DELLu a vzájemný co-marketing.

Chceme s vámi toto partnerství oslavit a pro prvních 100 zákazníků jsme připravili mimořádnou slevu. ASOME.cz nabízí kvalitní notebook Dell Inspiron 14 za bezkonkurenční cenu 17 355,- Kč bez DPH.

Stylový notebook DELL Inspiron 14 s nadupaným výkonem pro práci i zábavu Zdroj: https://www.asome.cz/

Podnikáte, vlastníte firmu, nebo jste profesionální fotograf či videotvůrce? Vyberte si pomocníka na práci z počítačů a notebooků značky DELL vhodných pro kancelářskou práci či úpravu fotek a videí. Ke každému produktu, který na ASOME.cz zakoupíte navíc zdarma získáte 3měsíční licenci programu Zoner Photo Studio X na úpravu, organizaci a zálohování fotografií a videí.