Nejvýkonnější servery Nejvýkonnější servery
Dlouhodobý vítěz
ve srovnávacích testech výkonu

ZONER obdržel ocenění CZECH Stability Award s ratingem AAA

ZONER a.s. obdržel od mezinárodní společnosti Dun & Bradstreet prestižní ocenění CZECH Stability Award s nejvyšším možným ratingem AAA. ZONER se tak zařadil do žebříčku 100 nejstabilnějších firem v České republice, který sestavuje sdružení Czech TOP 100 ve spolupráci právě s analytickou společností Dun & Bradstreet.

Ocenění AAA je výstupem nezávislého hodnocení společnosti Dun & Bradstreet. Stojí zcela na špici desetistupňové hodnotící škály, ve které je na prvních třech místech rating AAA, AA a A.

Na certifikát s hodnocením AAA dosáhne pouze úzké procento společností. Společnost ZONER a.s. se tímto oceněním zařadila do 0,2 % ekonomických subjektů, které svou dlouhodobou finanční stabilitou splňují přísná kritéria pro udělení tohoto certifikátu.

Pro zákazníky a obchodní partnery ZONERu je to jen potvrzením, že je ZONER a.s. dlouhodobě spolehlivá a důvěryhodná společnost. Novým obchodním partnerům tato certifikace pomáhá ve výběru prestižní a dlouhodobě stabilní společnosti s minimální rizikovostí.