Nejvýkonnější servery Nejvýkonnější servery
Dlouhodobý vítěz
ve srovnávacích testech výkonu

Nejlepší výkon ve srovnání s AWS, Googlem a Microsoftem

Po dvou letech od našeho posledního testu vám představujeme nové srovnání výkonu našich serverů, tentokráte se třemi hlavními světovými poskytovateli - Amazon, Google a Microsoft. I v této zkoušce jsme obstáli a i nadále si tak držíme pozici jedničky na poli výkonu a dostupnosti serverů.

Metodika testů

U každé z vybraných společností byla provedena běžná objednávka virtuálního serveru s plným administrativním přístupem. Pro objektivnost výsledků byl hlavní důraz kladen na to, aby základní parametry (CPU, RAM a velikost SSD) služeb byly zcela totožné (podrobnosti v článku).

Veškeré výkonnostní srovnání bylo provedeno na otevřené testovací platformě Phoronix Test Suite, která produkuje celosvětově uznávané sady komplexních testů pro platformu Linux, Windows a Apple OS, a je přijata IT odborníky i veřejností jako spolehlivý nástroj pro nezávislé výkonnostní testy HW.

Nejvýkonnější virtuální servery s 50% slevou !

Cloud Server

Naměřené hodnoty

Testování bylo rozděleno do 6 skupin, kdy jsme zjišťovali výkon při provozu základního webového serveru, běh webových aplikací, kernel kompilaci, kompresi dat, výkon disku a databáze in-memory.

Z provedených testů jsme získali následující výsledky:

1) Provoz webového serveru (Apache HTTP Server)

Provoz webového serveru

2) Provoz aplikačních skriptů (PHPBench)

Provoz aplikačních skriptů

3) Překlad linuxového jádra (Timed Linux Kernel Compilation)

Kernel kompilace

4) 7-Zip komprese (7-Zip Compression)

Komprese dat

5) Výkon disku (Dbench)

Provoz databáze

6) Databáze (Redis)

Databáze in-memory

Shrnutí

Neskrýváme naši radost z toho, že našim zákazníkům můžeme i nadále nabízet ten nejlepší výkon a dostupnost služeb. Neustálé investice do našich technologií podtrhují naši pozici poskytovatele s nejvýkonnějšími virtuálními servery na trhu.

Vyzkoušejte jeden z našich Cloud Serverů s garancí vrácení platby do 14 dnů, nyní za akční cenu 50 % !