Nejvýkonnější servery Nejvýkonnější servery
Dlouhodobý vítěz
ve srovnávacích testech výkonu

Valentýnská AKCE: 100 GB Cloud Disk ke každému VPS ZDARMA

Do konce února pro vás máme speciální Valentýnskou akci. Ke každému virtuálnímu serveru získáte Cloud Disk s kapacitou 100 GB ZDARMA.

Neváhejte a objednejte si nejvýkonnější VPS na trhu se zárukou dostupnosti 99,99 % a zřízením do 55 sekund. Pravidelné zálohování a snapshoty získáte v ceně. Navíc poskytujeme i záruku vrácení peněz do 14 dní bez udání důvodu, nebo kdykoli, pokud dostupnost serveru klesne pod smluvně garantovanou hranici!

Cloud Disk – jednoduchý a bezpečný domov pro vaše data

Cloud Diskem získáte nástroj pro efektivní a jednoduchou správu dat s maximální mírou zabezpečení. Mějte nad svými daty plnou kontrolu a snadno k nim přistupujte, sdílejte je a zálohujte odkudkoli. Díky podpoře FTP, FTPS nebo Samba se svými soubory můžete pracovat z jakéhokoliv zařízení.

Nejvýkonnější virtuální servery + 100 GB Cloud Disk ZDARMA

Ke každému VPS Cloud Disk ZDARMA

Bezpečnost vašich dat je u nás na prvním místě

Všechna data u ZonerCloudu jsou bezpečně uložená v našem brněnském korporátním datacentru v klasifikaci Tier III. Veškeré soubory pravidelně zálohujeme a staráme se o vaše maximální bezpečí bez jakýchkoli přidaných nákladů a vašeho dalšího úsilí.

Objednejte si nejvýkonnější VPS od ZonerCloudu a získejte 100 GB kapacity pro vaše soubory na úložišti Cloud Disk zcela ZDARMA.

Podmínky akce

  • Akce platí od 7. 2. 2023 do 28. 2. 2023.
  • Vztahuje se na objednávky služeb Cloud Server VPS, Cloud Server Managed a Cloud Server Ekonom.
  • Po 14 dnech od zřízení serveru obdržíte e-mailem slevový kód na odložení fakturace o 1 rok, který uplatníte při objednávce Cloud Disku ve variantě 100 GB.
  • Při výpovědi služby ve čtrnáctidenní lhůtě nárok na Cloud Disk zdarma zaniká.
  • Tuto akci nelze uplatnit na prodloužení stávajících služeb, případně změny variant.
  • Akci lze kombinovat s dalšími slevovými akcemi.
  • Společnost ZONER a.s. si vyhrazuje právo upravovat podmínky akce.