Nejvýkonnější servery Nejvýkonnější servery
Dlouhodobý vítěz
ve srovnávacích testech výkonu

Soutěž o 1TB SSD externí disk značky Āsome

Zapojte se do soutěže o externí disk značky Āsome s kapacitou 1 TB, uvnitř kterého dřímá výkonné SSD. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a mít štěstí ve slosování.

Jak vyhrát?

Stačí do 18. 3. 2022 odpovědět na naši soutěžní otázku:

Jaké dvě virtualizační platformy ZonerCloud používá?

Vaše odpovědi zasílejte v předmětu na e-mail soutez@zonercloud.cz.

Soutěž probíhá od 15. 3. 2022 pouze do 18. 3. 2022 do 0:00 místního času. Ze správných odpovědí bude vylosován jeden výherce, který bude uveřejněn na našich stránkách. Vyhodnocení proběhne 21. 3. 2022. Více viz podmínky soutěže.

O jakou cenu soutěžíte?

ASOME Portable SSD 1TB

Jednoduchost, výkon, elegance. Takto by se dal v krátkosti popsat nový externí SSD disk od firmy ASOME. Vyniká svou velmi rychlou přenosovou rychlostí díky rozhraní USB 3.0 5Gbits. Přenos jakýchkoliv dat tak bude otázkou několika okamžiků. 1TB kapacita je naprosto dostačující k tomu, abyste si uložili, co si jen budete přát.

Klíčové vlastnosti

 • Disk QPRO od výrobce ASOME získal skvělý řadič Phison S11T
 • Zápis dat na SSD atakuje hranici 550 MB/s a čtení 510 MB/s
 • Ultrarychlá přenosová rychlost 5 Gbits/s díky USB 3.0 rozhraní

Disk můžete též objednat přímo na oficiálních stránkách výrobce.

Zdroj: https://www.asome.cz/

Podmínky soutěže

 • Organizátorem soutěže je společnost ZONER a.s.
 • Účastníkem soutěže je každá fyzická nebo právnická osoba, která v době trvání soutěže splní podmínky soutěže, a zároveň (nebo kdykoliv následně v průběhu soutěže) nejlépe odpoví na soutěžní otázku.
 • Soutěží se o Externí 2,5" SSD disk značky Āsome s kapacitou 1 TB.
 • Vyhodnocení soutěže proběhne 21. 3. 2022 a číslo zákaznického účtu výherce bude vyvěšeno na stránkách ZonerCloud.cz. Výherce bude o výhře informován na kontaktní e-mail, popřípadě telefonicky. Pokud se výherce neozve do 5 pracovních dnů od jeho kontaktování, jeho výhra propadá a ztrácí na ni nárok. Výhra bude předána nejpozději 31. 3. 2022.
 • Při výpovědi služby ve čtrnáctidenní lhůtě nárok na účast v soutěži zaniká.
 • Ze soutěže jsou vyloučeni všichni zaměstnanci společnosti ZONER a.s., velkoobchodní partneři, barteroví partneři a zákaznické účty s individuálními cenami domén a hostingových variant.
 • Účastí v soutěži projevuje každý soutěžící svůj souhlas s jejími pravidly.
 • Účast v soutěži ani výhru není možné vymáhat právní cestou či alternativně plnit finanční hotovostí. Společnost ZONER a.s. si vyhrazuje právo pravidla soutěže a tento herní řád kdykoliv dle potřeby měnit, upravit nebo doplnit, včetně možnosti soutěž přerušit nebo ji ze závažných důvodů zcela odvolat.
 • Organizátor soutěže si vyhrazuje právo vyloučit ze soutěže jakéhokoli soutěžícího, který by porušil pravidla soutěže, nebo u kterého by vzniklo podezření, že tato pravidla či podmínky porušil či jakýmkoliv jiným způsobem se snažil obejít či manipulovat systém soutěže.

Vyhlášení výherce soutěže

Výhercem se stala paní Veronika K. z Volyně.

Děkujeme všem soutěžícím a gratulujeme výherci.