Nejvýkonnější servery Nejvýkonnější servery
Dlouhodobý vítěz
ve srovnávacích testech výkonu
V předvánočním období bývají internetové obchody nejzahlcenější. Vysoký nápor zákazníků má mnohdy za následek sníženou rychlost webu, pomalejší načítání a celkově nepříjemnou uživatelskou zkušenost. Zejména v této době je třeba myslet na to, že nakupující víc než kdy jindy očekávají co nejrychlejší odbavení nákupu.

Zabezpečení vašeho internetového obchodu v žádném případě nepodceňujte. V současné době zaznamenáváme celosvětový nárůst hackerských útoků a mnohé statistiky říkají, že váš web pravděpodobně právě teď sleduje alespoň jeden hacker.

Kvalitní zabezpečení buduje dobrý vztah se zákazníkem

Předvánoční doba je bohužel čas, během kterého narůstají i nekalé praktiky samotných prodejců. Zákazníci tak mají o to větší obavy z nákupů než během roku. Dobře zabezpečený e‑shop pomáhá budovat vztah se zákazníkem a posilovat v jeho očích vaši důvěryhodnost.

Už při samotné tvorbě vlastního webu či e‑shopu byste neměli zapomínat na základní prvky, jako jsou důvěryhodný hosting, bezpečné servery a autorizované certifikáty.

Vyberte si hosting s dostatečnou úrovní zabezpečení

Ať už nakupujete hosting u jakéhokoli poskytovatele, vždy se pečlivě ujistěte, jaké metody zabezpečení nabízí. U hostingu od CZECHIA.COM získáte nejefektivnější sadu nástrojů pro zvýšení vaší bezpečnosti. Krom antivirové a antispamové kontroly máte k dispozici ke každému novému hostingu i bezplatnou službu DNSSEC a DKIM.

DKIM napomáhá ke zvýšení důvěryhodnosti e‑mailů, které zákazníkům rozesíláte tím, že při doručení garantuje nezaměnitelnost jejich obsahu. Každému e‑mailu totiž přiřkne speciální digitální podpis. Server příjemce podpis rozezná a ověří si jeho platnost.

Cloud Mail
profesionální e‑mailová služba s dlouhodobě nejlepším zabezpečením na trhu!

Cloud Mail - profesionální e-mailová služba s nejlepším zabezpečením na trhu

Rozšíření DNSSEC podepisuje a zabezpečuje vaši doménu během komunikace mezi zařízením a serverem. To zamezuje tzv. spoofingu. Jde o hackerskou techniku, před kterou je obzvlášť ve vánoční době nárůstu online nákupů dobré mít se na pozoru.

Spoofing, neboli podvržení, je technika při které se útočník snaží prolomit údaje o platební kartě zákazníka pomocí falešné adresy konkrétní webové stránky. Technika funguje na principu útoku na nezabezpečený DNS server.

Provozujte váš e‑shop na spolehlivém serveru

Produkt ZonerCloud disponuje nejvýkonnějšími servery na trhu. Dosvědčuje to například nedávné velké výkonnostní srovnání, o kterém jsme vás informovali počátkem září. V rámci testu ZonerCloud porazil přední světové poskytovatele, jako Amazon, Google a Microsoft.

Vyšší výpočetní výkon a dostupnost než u největších světových poskytovatelů!

ZonerCloud - nejvýkonnější servery na trhu

Servery od ZonerCloudu mají spoustu výhod. Předně to, že u nich nedochází k žádným výpadkům spojení ani latencím, díky strategickému umístění v České republice. Datové centrum odpovídá klasifikaci TIER III. Jeho stavba vyšla bezmála na 20 mil. korun a nejmodernější technologie pro výbavu dodaly nejspolehlivější dodavatelé na trhu DELL a CISCO.

Své prvenství na domácím trhu dokazuje i garancí dostupnosti 99,99 %. Samozřejmostí je nonstop dostupná zákaznická podpora v češtině, která je připravena zodpovídat dotazy a řešit nejrůznější problémy.

Se ZonerCloudem zvládnete tuhý předvánoční nápor zákazníků hladce a s přehledem.

Zabezpečte váš web pomocí certifikátu SSL

SSL certifikát zabezpečuje data vašich zákazníků na cestě mezi serverem a prohlížečem. Hackeři ovšem dokážou proniknout i do vašich backend systémů a ukrást informace a data přímo ze zdroje. Proto je důležité šifrovacími nástroji zabezpečit jak vaše databáze, tak i servery.

Přejete si ještě vyšší
úroveň zabezpečení
?
Vyzkoušejte SSLmarket.cz

SSLmarket - největší prodejce SSL certifikátů ve střední Evropě

SSLmarket od brněnské společnosti ZONER a.s. je největším poskytovatelem SSL/TLS certifikátů ve střední Evropě. Své služby nabízí už od roku 2005 a pochlubit se může nejen nejvyšším stupněm partnerství s rodinou certifikačních autorit DigiCert Certified Partner Platinum Elite. Z konference Roundtable pořádané DigiCertem si odnesl již historicky všechna dostupná ocenění, včetně prestižních Innovation award a Outstanding sales performace award.