Instalované OS a komponenty

Službu Cloud Server s administrací lze provozovat na operačních systémech Windows nebo Linux. OS vám kompletně nainstalujeme a nakonfigurujeme dle vašeho požadavku a po celou dobu provozu služby se budeme starat o jeho plnou administraci a funkčnost. Používáme OS Windows Server 2016 nebo nekomerčních distribuci Linux Debian.

Administrace

OS Windows Server 2016

Windows Server využívají firmy po celém světě, od nejmenších prostředí až po nadnárodní korporace, které pomocí Windows Serveru budují obrovská datacentra. Díky stovkám nových technologií a vylepšení definuje Windows Server zcela novou kategorii v serverovém světě. Namátkou lze jmenovat novinky v oblasti virtualizace, práce s úložištěm, síťovými prvky, vysoké podpoře automatizace, vylepšené uživatelské zkušenosti a využitelnosti v rámci cloud computingu. Stručně řečeno vám Windows Server 2016 při současném snížení nákladů pomůže změnit vaše IT prostředí na zcela novou úroveň využitelnosti.

Standardně instalované komponenty

OS Linux Debian

Distribuce Linux Debian je jedna z velmi dlouho vyvíjených distribucí, zcela vycházejících z myšlenky GNU resp. open source. Kompletní distribuce Debian je velmi rozsáhlý a komplexní celek s univerzálním použitím, bez dalších znalostí je ale nevhodný pro úplné začátečníky - právě kvůli své rozsáhlosti. Linux Debian nabízíme s plnou podporou Apache, PHP5 a MySQL.

Standardně instalované komponenty

Centrum administrace

Proč zvolit plnou
administraci serveru

 • 1

  Webové rozhraní pro velmi
  jednoduchou správu serveru

 • 2

  Není třeba mít administrátorské
  znalosti a zkušenosti

 • 3

  Detailní monitoring serveru
  (CPU, RAM, HDD, HTTP, Ping,..)

 • 4

  Možnost registrace, obnovy a
  kompletní správy domén

 • 5

  Rozsáhlý systém nápovědy
  a zákaznická podpora 24/7