Naši zákazníci - reference

Produkty služby ZonerCloud využívají stovky zákazníků od jednotlivců až po velké společnosti nejen v České republice. Níže uvádíme výběr referencí společností z našich realizovaných zakázkových implementací cloudových služeb.

 • logo Masarykova univerzita

  Masarykova univerzita

  Masarykova univerzita je jednou z nejvýznamnějších vzdělávacích a vědeckých institucí v České republice a uznávanou středoevropskou univerzitou s demokratickými tradicemi, prosazovanými již od jejího založení v roce 1919. Již několik let je nejžádanější vysokou školou v České republice. V současnosti sestává z devíti fakult s více než 200 katedrami, ústavy a klinikami. Je také významným sociálním a kulturním aktérem v jihomoravském regionu.

 • logo Canon

  Canon

  Canon je vedoucí světovou společností na poli zpracování obrazu. V ČR působí od roku 1994. Za tu dobu se stal značkou určující trendy ve všech segmentech, kde působí, vybudoval širokou síť partnerů i distributorů a vytvořil komunitu spokojených uživatelů v domácí i podnikové sféře. Firma se dlouhodobě se věnuje i otázkám ekologie a ochrany přírody, snižování dopadu na životní prostředí a hlásí se k myšlenkám udržitelného růstu. Celosvětově i v ČR je držitelem certifikátu ISO 14001.

 • logo eSports

  eSports.cz

  eSports.cz je největší producent sportovního obsahu, sportovních webů a poskytovatel sportovních výsledků v ČR na světové úrovni. Sportovním klubům, organizacím a profesionálním sportovcům nabízí tvorbu a každodenní aktualizaci internetových stránek. Dodává sportovní obsah v podobě textových on-line přenosů, psaného zpravodajství i audiovizuálních klipů, e-marketing a zajištění provozu tiskového střediska pro sportovní turnaje předních českých a slovenských médií.

 • logo Stormware

  Stormware

  Česká softwarová společnost působící od roku 1993 na trhu aplikací pro kanceláře a domácnosti. Jako první v České republice představila v roce 1995 účetní software vytvořený pro tehdy nastupující platformu Windows 95. Její nabídku tvoří portfolio vzájemně se doplňujících produktů a kompletní škála služeb zákaznické podpory. Společnost je držitelem certifikátu systému řízení jakosti podle normy ISO 9001:2008 jak v oblasti návrhu, vývoje, implementace a podpory softwarových produktů.

 • logo Clovek v tisni

  Člověk v tísni

  Nevládní nezisková organizace vycházející z myšlenek humanismu, svobody, rovnosti a solidarity. Lidskou důstojnost a svobodu považujeme za základní hodnoty. Člověk v tísni věří, že lidé kdekoli na světě mají mít právo rozhodovat o svých životech a společně sdílet práva vyjádřená Všeobecnou deklarací lidských práv. Usiluje o otevřenou, informovanou, angažovanou a zodpovědnou společnost k problémům doma i za hranicemi naší země.

 • logo Daquas

  Daquas

  Společnost DAQUAS se zabývá především softwarem pro zajištění základní infrastruktury podniků a je předním světovým specialistou na licenční politiku společnosti Microsoft, Symantec, Adobe, Oracle a dalších. Provádí kompletní podporu se zásadami Správy softwarových aktiv (Software Asset Management, SAM) a hledá cestu jak správně a nejvýhodněji pořídit software pro vaši organizaci. Poskytuje jistotu, že máte po právní stránce v oblasti licencí k užívání softwaru všechno v pořádku.

 • logo Hansgrohe

  Hansgrohe

  Odborník na koupelny a sanitární techniku, celosvětově zaměstnává více než 3 500 spolupracovníků ze všech kontinentů. S deseti výrobními závody a zástupci ve 44 zemích se řadí k úzkému okruhu globálních hráčů v sanitárním sektoru. Produkty Hansgrohe s důrazem na kvalitu „Made in Germany“ jsou používány ve více jak 140 zemích po celém světě. Společnost založil Hans Grohe v roce 1901 s malou lisovnou kovových výrobků ve Schwarzwaldu, kde se stále nachází vedení společnosti.

 • logo Ysoft

  Y Soft

  Mezinárodní společnost nabízející unikátní tiskové řešení, které umožňuje společnostem a organizacím efektivně kontrolovat náklady, snížit plýtvání, zvýšit komfort uživatelů a pozitivně působit na životní prostředí. Pomáhá organizacím úspěšně spravovat a optimalizovat tisk, kopírování i skenování na jednotlivé uživatele, oddělení, projekty nebo multifunkční zařízení. Společnost spolupracuje s výrobci multifunkčních zařízení Konica Minolta, Xerox, Ricoh, HP, Sharp, Toshiba.

 • logo Adriadatabanka

  Adriadatabanka

  Cestovní kancelář, která na českém trhu působí od roku 1999. Zázemí stabilní společnosti, bohaté zkušenosti v turistickém ruchu a tisíce spokojených klientů jsou předsvědčivým ukazatelem kvality nabízených služeb. Online rezervační a informační systém Cestovní kanceláře Adria Databanka byl první online systém v České republice zaměřený na turistickou nabídku zemí Chorvatsko a Slovinsko s novodobým způsobem prezentace, rezervování i platby turistických služeb.

 • logo Bibs

  B.I.B.S.

  Soukromá vysoká škola se zastoupením v Praze, Brně, Ostravě a také na Slovensku v Bratislavě, která poskytuje britská, finská a česká ekonomicko-manažerská a právnická vysokoškolská studia. Vysoká škola byla založena v roce 1998 partnerskými subjekty z Velké Británie, Itálie a České republiky. V roce 2005 získala BIBS - vysoká škola statut soukromé vysoké školy dle českého práva a v roce 2011 se BIBS - vysoká škola stala členem AMSP ČR.

 • logo CK Nova

  CK Nova

  Cestovní kancelář NOVA se profiluje na trhu cestovního ruchu jako moderní cestovní kancelář, která od samého založení firmy cílevědomým zvyšováním kvality svých služeb reaguje na požadavky a přání svých stálých zákazníků a snaží se mapovat a reagovat na vývoj trhu cestovního ruchu. CK NOVA byla založena v roce 1990, kde cílem není jen zákazník spokojený, ale zákazník, který si s námi plní své sny a který se k nám jako klient opakovaně vrací.

 • logo Evropský polytechnický institut

  Evropský polytechnický institut

  První soukromá vysoká škola na Moravě. Nabízí studium v prezenční i kombinované formě studia. Nabízí speciální programy pro čerstvé absolventy středních škol, jiné pro pracující, kteří studují u nás o víkendech a nezatěžují zaměstnavatele, speciální programy pro absolventy vyšších odborných škol. Dále nabízí speciální programy a přístupy pro účinné vzdělávání střední a starší generace, která se nutně potřebuje přizpůsobit rychlému společenskému vývoji.

 • logo Inexia

  Inexia

  Společnost působí na trhu od roku 2006 v oblasti výpočetní techniky. Zaměřuje se na produkty Microsoft a specializuje se na správu a vývoj aplikací na této platformě. Při konzultační činnosti v oblasti správy sítí je hlavní prioritou nalezení optimálního řešení pro každého zákazníka. V rámci vývojářské činnosti lze nabídnout zajištění interoperability různých aplikací, u nichž je žádoucí sdílení či výměna dat, avšak tyto aplikace samy o sobě tuto funkci nemají nebo ji mají jen v omezené míře.

 • logo Insolvenční správce

  Insolvence 2008

  Dynamicky se rozvíjející IT a poradenská firma, která přináší jedinečnou službu pro insolvenční správce. Společnost se opírá o zkušenosti právníků, odborníků v oblasti insolvenčního řízení a především samotných insolvenčních správců, kteří se přímo podílejí na vývoji softwaru. Nejmodernější technologické zázemí a technickou podporu zajišťuje mateřská společnost CCV Informační systémy, která patří k předním hráčům v oblasti informačních systémů na českém a slovenském trhu.

 • logo Intergraph

  Intergraph

  Vedoucí světový poskytovatel technického a geografického softwaru, který zákazníkům umožňuje vizualizovat komplexní data. Software společnosti Intergraph pro zvláštní odvětví využívají podniky a vlády ve více než 60 zemích, které tak mohou organizovat velké objemy dat, inteligentně spravovat svět a zajistit větší kvalitu, bezpečnost a inteligenci procesů a infrastruktury. Software a služby společnosti umožňují zákazníkům budovat a provozovat výkonnější výrobní zařízení.

 • logo Lingea

  Lingea

  Společnost se věnuje vývoji jazykových aplikací a tvorbě vlastních jazykových titulů od r. 1997 a to jako softwarová firma, vydavatel knih a překladatelská agentura. Působí v Česku, na Slovensku, v Polsku, Maďarsku a Rumunsku, dohromady nabízí na 400 knižních titulů. Je předním dodavatelem jazykových technologií a partnerem významných světových vydavatelů, jako jsou HarperCollins Publishers, Pearson Education, Oxford University Press, Robert a další.

 • logo Nicom

  Nicom

  Společnost byla založena v roce 1992 v Brně jako ryze česká firma. Od počátku svého působení se společnost zaměřila především na oblast školení, technické podpory a konzultací, kde si postupně po dobu své působnosti vydobyla vysoké renomé především díky kvalitě poskytovaných služeb. Společnost NICOM se řadí mezi dynamicky se rozvíjející firmy a patří k předním poskytovatelům komplexních služeb v oblasti informačních technologií v České i Slovenské republice.

 • logo Optimal Energy

  Optimal Energy

  Značka vznikla sdružením nezávislých energetických poradců působících na trhu od roku 2007. Od začátku bylo cílem energetických poradců umožnit firmám, organizacím, článkům státní správy i jednotlivcům dosáhnout úspor na nákladech za elektřinu a plyn. Těchto úspor dosahovali odbornou pomocí s výběrem nových dodavatelů elektřiny a plynu i konzultací možností dalších úspor. V roce 2011 se sdružení Optimal Energy transformovalo v akciovou společnost.

 • logo W.D.A.

  W.D.A.

  Specializovaná firma patřící mezi uznávané specialisty na grafiku. Klientům, kteří společnost oslovují z celého světa nabízí grafická řešení pro internetové projekty od návrhu loga, přes grafické řešení projektu až k nakódování moderních HTML5 či responsive šablon. Klienty přivítáme s individuálním přístupem, ať už zástupce velkého internetového portálu či malou rodinnou firmu. Díky preciznímu plánování a individuálnímu přístupu zákazníci dostanou vždy to, co si objednali.

Proč zvolit společnost
ZONER software, a.s.

 • 1 Stabilní, plně česká společnost
  založená roku 1993
 • 2

  Přední poskytovatel internetových
  služeb od roku 1996

 • 3

  Velké množství nabízených
  projektů, služeb a produktů

 • 4

  Více jak 100 zaměstnanců
  s pobočkami nejen v ČR

Související odkazy

Loga partnerů
Loga partnerů