Centrum administrace

Sekce Centrum administrace představuje centrální místo pro velmi jednoduchou správu Cloud Serveru s administrací. Díky webovému rozhraní získáte přístup pro nastavení webových služeb a bez administrátorské zkušenosti si vše nastavíte jednoduchým způsobem.

Administrace

Jednoduchá a efektivní správa služeb

Pomocí klientského administračního rozhraní Centrum administrace můžete velmi efektivně a především jednoduše spravovat domény, e-mailové schránky a ostatní webhostingové služby na vašem serveru. Není nutné se starat o nastavení, zabezpečení, instalaci potřebných komponent nebo update operačního systému - vše je zajištěno zkušenými administrátory.
Webová administrace Centrum administrace je využívána tisíci zákazníky hostingových služeb CZECHIA.COM, kteří denně využívají komfortní uživatelskou správu webhostingových služeb.

Přes centrum administrace Centrum administrace si nespravujete pouze domény, elektronickou poštu, FTP účty nebo databáze ale máte pod kontrolou i veškerou fakturaci služeb. Můžete využívat moderní on-line platby nebo si jednoduše zřídíte kreditní systém a následná úhrada služeb je otázkou několika kliků. Centrum administrace nabízí obrovské množství funkcí, proto je vše popsáno v rozsáhlé nápovědě, která je strukturovaná do samostatných sekcí, z nichž je každá dále rozdělena dle konkrétních otázek a odpovědí.

Centrum administrace

Proč zvolit plnou
administraci serveru

 • 1

  Webové rozhraní pro velmi
  jednoduchou správu serveru

 • 2

  Není třeba mít administrátorské
  znalosti a zkušenosti

 • 3

  Detailní monitoring serveru
  (CPU, RAM, HDD, HTTP, Ping,..)

 • 4

  Možnost registrace, obnovy a
  kompletní správy domén

 • 5

  Rozsáhlý systém nápovědy
  a zákaznická podpora 24/7