Správa elektronické pošty

Centrum administrace nabízí nové technologické řešení elektronické pošty poskytující větší výkon a spolehlivost. Hlavním přínosem jsou nové bezpečnostní funkce, lepší uživatelské rozhraní s volitelným vzhledem i jazykem a rozložení narůstající zátěže mezi jednotlivé servery.

Administrace

E-maily do nejmenšího detailu

U každé domény lze v Centru administrace zprovoznit e-mailové služby a nastavit si jejich fungování přesně dle vašich představ. Samozřejmostí je důsledná a plně nastavitelná antispamová a antivirová ochrana, podpora zabezpečené komunikace jak na webovém rozhraní, tak při využití e-mailového klienta, vlastní nastavení kvóty pro schránky i podpora IDN emailových adres.

Webmail neboli webové poštovní rozhraní slouží uživatelům k práci se svou elektronickou poštou z kteréhokoliv místa na světě. Postačí k tomu pouze počítač připojený k internetu a některý z moderních internetových prohlížečů.

Centrum administrace nabízí velké množství funkcí pro správu domén, proto je vše popsáno v rozsáhlé nápovědě elektronické pošty. Kromě klasické nápovědy nabízíme i praktické videotutoriály, které vám s nastavením pomohou krok za krokem.

Centrum administrace

Proč zvolit plnou
administraci serveru

 • 1

  Webové rozhraní pro velmi
  jednoduchou správu serveru

 • 2

  Není třeba mít administrátorské
  znalosti a zkušenosti

 • 3

  Detailní monitoring serveru
  (CPU, RAM, HDD, HTTP, Ping,..)

 • 4

  Možnost registrace, obnovy a
  kompletní správy domén

 • 5

  Rozsáhlý systém nápovědy
  a zákaznická podpora 24/7