Soutěžte o Notebook Acer se 4jádrovým procesorem

Zapojte se do soutěže o skvělý notebook Acer Swift 1 Pure Silver, u kterého oceníte lehkost i vysokou výdrž baterie až 10 hodin. Stačí si zakoupit novou službu z nabídky ZonerCloud a nejlépe odpovědět na naši soutěžní otázku. Podívejte se, jak na to.

Jak se zapojit do soutěže

Zakupte si jakoukoliv ze služeb ZonerCloud.cz. Po uhrazení služby obdržíte e-mail s odkazem na soutěžní formulář. V něm stačí napsat váš tip na správnou odpověď soutěžní otázky: "Jaká je celková velikost operační paměti všech virtuálních serverů klientů ZonerCloud k 5.10.2017?" a odeslat. Všechny tipy pak budou zařazeny do soutěže.

Tipovat můžete při objednávce každé nové služby. Tedy čím víc objednávek, tím větší šance na výhru. Notebook získá nejsprávněji tipující. V případě shody více soutěžících vyhrává ten, kdo odeslal svoji odpověď nejdříve. Výherce soutěže se může těšit na 1x Notebook Acer Swift 1 Pure Silver se 4jádrovým procesorem.

Soutěž probíhá u nových objednávek od 7. 8. 2017 00:00 do 7. 10. 23:59. Výherce bude vyhlášen 9. 10. 2017 na stránkách www.zonercloud.cz a výhra bude předána nejpozději 31. 10. 2017.

Soutěžte o Notebook Acer se 4jádrovým procesorem

Cloud Server

Vysoce výkonný a dostupný SSD Linux a Windows
virtuální server bez závazků zřízený do 55 sekund.

od 290

Více info  

Cloud Disk

Mějte svoje data stále po ruce s přístupem nejen z počítače nebo serveru, ale i telefonu nebo tabletu.

od 50

Více info  

Cloud Mail

Důvěryhodné a bezpečné řešení pro rychlé zasílání tisíců newsletterů nebo zpravodajů vašim zákazníkům.

od 190

Více info  

Cloud Ekonom

Mějte účetnictví v bezpečí na vysoce dostupném Cloud Serveru s nonstop přístupem přes vzdálenou plochu.

od 790

Více info  

Cloud Dedicated

Fyzický server, pronajatý pouze jednomu zákazníkovi, který nabízí maximální stabilitu, výkon a zabezpečení.

od 1 990

Více info  

Další služby

ZONER software, a.s., dále nabízí domény, webhosting, SSL certifikáty, systém inPage, inShop a další.

Více info  

Podmínky soutěže:

Organizátorem soutěže je společnost ZONER software, a. s.

Účastníkem soutěže je každá fyzická nebo právnická osoba, která v době trvání soutěže splní podmínky soutěže, a zároveň (nebo kdykoliv následně v průběhu Soutěže) nejlépe odpoví na soutěžní otázku: "Jaká je celková velikost operační paměti všech virtuálních serverů klientů ZonerCloud k 5.10.2017?"

Soutěž platí pouze pro nové objednávky služeb na internetových stránkách www.zonercloud.cz v období od 7. 8. 2017 do 7. 10. 2017. Platba za objednávku služeb musí být připsána na účet společnosti ZONER software nejpozději do 7. 10. 2017.

Soutěží se o 1x Notebook Acer Swift 1 Pure Silver.

Vyhodnocení soutěže proběhne 9. 10. 2017 a číslo zákaznického účtu výherce bude vyvěšeno na stránkách ZonerCloud.cz. Výherce bude o výhře informován na kontaktní e-mail, popřípadě telefonicky. Pokud se výherce neozve do 5 pracovních dnů od jeho kontaktování, jeho výhra propadá a ztrácí na ni nárok. Výhra bude předána nejpozději 31. 10. 2017.

Ze soutěže jsou vyloučeni všichni zaměstnanci společnosti ZONER software, a.s., velkoobchodní partneři, barteroví partneři a zákaznické účty s individuálními cenami domén a hostingových variant.

Účastí v soutěži projevuje každý soutěžící svůj souhlas s jejími pravidly.

Účast v soutěži ani výhru není možné vymáhat právní cestou ani alternativně plnit finanční hotovostí. Společnost ZONER software si vyhrazuje právo pravidla soutěže a tento herní řád kdykoliv dle potřeby měnit, upravit nebo doplnit, včetně možnosti soutěž přerušit nebo ji ze závažných důvodů zcela odvolat.

Organizátor soutěže si vyhrazuje právo vyloučit ze soutěže jakéhokoli soutěžícího, který by porušil pravidla soutěže, nebo u kterého by vzniklo podezření, že tato pravidla či podmínky porušil či jakýmkoliv jiným způsobem se snažil obejít či manipulovat systém soutěže.

Proč zvolit naše cloudové řešení

  • 1 Vysoce dostupné a flexibilní clusterové řešení bez závazků
  • 2

    Platforma VMware vSphere a Microsoft HyperV s garancí SLA

  • 3

    Provoz na značkovém hardware společnosti DELL a SSD storage

  • 4

    Možnost plné administrace zkušenými administrátory

Výrazně vyšší výkon

Provedli jsme objektivní srovnání cloudových služeb předních poskytovatelů. Více informací »

Garance vrácení platby

Související odkazy

Loga partnerů
Loga partnerů